Zaloguj się | Rejestracja

GOK w Górznie zaprasza

wtorek, 16 czerwca 2020 r., godz. 13:50  |  Wersja do druku

Do Górzna zjeżdżają ŚWIATŁOCZULI. W ramach w projektu "Polska Światłoczuła" będzie można w górznieńskim GOK-u obejrzeć "Boże Ciało" Jana Komasy, historię inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. Zapraszamy w czwartek, 18 czerwca. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Pod nieobecność miejscowego księdza Tomasza, chłopak wykorzystuje okazję i udając nowego duchownego zaczyna pełnić posługę kapłańską. Jego niekonwencjonalne metody i charyzma zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która niedawno wstrząsnęła lokalną społecznością.

Tak w wielkim skrócie można opisać fabułę filmu "Boże Ciało" Jana Komasy, którego premiera odbędzie się w Gminnym Ośrodku kultury w Górznie w dniu 18 czerwca o godzinie 18:30. Premiera odbędzie się w ramach projektu "Polska Światłoczuła", a gościem specjalnym będzie Przemysław Chruścielewski odpowiedzialny za montaż filmu.

Mając na uwadze ministerialne wytyczne i bezpieczeństwo, widownia zostanie przygotowana jak w funkcjonujących już kinach. A zatem co drugie miejsce będzie wolne, kolejny rząd naprzemiennie. Widzowie zobowiązani są do zakrycia ust i nosa. Wynikająca z wytycznych ograniczona liczba miejsc zmusza GOK do powzięcia decyzji o przyjmowaniu wcześniejszych rezerwacji. Telefonicznie 56 498 92 53, albo osobiście w godzinach otwarcia GOK. Film, jak zawsze, za darmo.

Polska Światłoczuła to działający nieprzerwanie od 2011 roku projekt reżyser Doroty Kędzierzawskiej i operatora Artura Reinharta. Ma on na celu promocję polskiego kina poprzez prezentację ambitnych polskich filmów oraz spotkania z ich twórcami w miejscowościach pozbawionych kin. O szczegółach projektu można dowiedzieć się więcej na stronie internetowej: http://polskaswiatloczula.pl/


reklama

Źródło: GOK w Górznie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama