Zaloguj się | Rejestracja

Salony STELA-MAR zapraszają

środa, 17 czerwca 2020 r., godz. 06:46  |  Wersja do druku

W tym roku później rozpoczął się sezon rowerowy. Ale pogoda na wycieczki nareszcie w pełni, piękne krajobrazy czekają, a sprawność fizyczną należy już zdecydowanie obudzić do życia. Jednak zanim wyjedziemy w teren, warto zapoznać się z ofertą salonów rowerowych firmy STELA-MAR, w których zadbamy o nasz rower, kupimy nowy lub dokupimy niezbędne akcesoria.Firma STELA-MAR obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności. W Brodnicy jej działalność rozpoczęła się od roku 1994. Początkowo w tym mieście funkcjonował tylko jeden sklep przy ulicy Farnej. Kolejny sklep powstał przy ulicy Mostowej, a najnowszy salon sportowy, funkcjonuje od kwietnia 2014 roku przy ulicy Kopernika. Działalność rozpoczęto od sprzedaży rowerów, ogumienia, części i akcesoriów rowerowych, stopniową zwiększając ofertę o akcesoria sportowe i turystyczne. Od kilku lat oferta sportowa rozszerzona została o stroje, obuwie i akcesoria piłkarskie.

Sklepy oferują dużą gamę rowerów, akcesoria i stroje rowerowe. Personel sklepów jest dobrze wykwalifikowany i potrafi doradzić klientom, którzy chcą dokonać zakupu. Wysokość ramy, opony, osprzęt rowerowy, to rzeczy niezmiernie istotne przy doborze roweru. Należy je dobrać do indywidualnych potrzeb, jak również rodzaj roweru, w zależności od dróg, jakimi będziemy się poruszać. Przy zakupie nowego roweru każdy klient może liczyć na fachową obsługę i doradztwo. Personel sklepu stara się dopasować rower do indywidualnych potrzeb klienta i dba o to, by wyszedł on ze sklepu zadowolony. Rower bowiem nie tylko musi podobać się wizualnie, musi także być dostosowany do potrzeb osoby dokonującej zakupów. Ważne jest bowiem, jak daleko zamierzamy jeździć rowerem i po jakim terenie. Dokonując zakupu możemy spokojnie oddać się w ręce obsługi, która po zebraniu wywiadu od klienta, wybierze odpowiedni model i doradzi zakup.

Rozpoczął się sezon rowerowy, a każdy rower wymaga przeglądu, aby mógł nam długo służyć i nie sprawiać kłopotów. STELA-MAR to również serwis, w którym można dokonać przeglądu i napraw. Pozwoli to na uniknięcie niemiłych niespodzianek podczas użytkowania. Wyprawy rodzinne, to także możliwość zabrania ze sobą na wycieczkę dzieci. W sprzedaży są foteliki z atestem dla maluchów, w dużym wyborze są sakwy na bagażnik, sakiewki na ramę, kuferki na bagażnik, koszyki i siatki. W ofercie jest duży wybór hulajnóg, łyżworolek i rowerków dla dzieci. Są trampoliny, materace, baseny, koła do pływania, które na pewno przydadzą się latem. Dla osób uprawiających sporty, w sklepie na ulicy Kopernika znajdziemy sprzęt niezbędny do ćwiczeń. Są także odżywki i suplementy diety.

W sklepach znajdziemy rowery na każdą kieszeń, co oznacza, że klienci mogą znaleźć rowery w różnych przedziałach cenowych. Salony STELA-MAR dysponują także akcesoriami poprawiającymi bezpieczeństwo, które przydadzą się każdemu rowerzyście planującemu poruszać się po drogach. Pamiętajmy o tym, że aby poruszać się po drogach publicznych, należy mieć dobre oświetlenie, a także kamizelki lub elementy odblaskowe.

Wiosna w pełni, przy sprzyjającej pogodzie sezon rowerowy właśnie się rozkręca. Jazda na rowerze może dostarczyć nam wielu przyjemności, a dla zdrowia jest bezcenna. Na wycieczki rowerowe po pięknych terenach Pojezierza Brodnickiego możemy wybrać się samemu lub z rodziną, albo z przyjaciółmi. To ogromna frajda i wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu.

STELA-MAR jest autoryzowanym dealerem firmy Kross.

Salony STELA-MAR w Brodnicy znajdują się w centrum miasta przy ulicach: Farnej 4, Mostowej 8 i Kopernika 7.

Źródło: Artykuł promocyjny

STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Kopernika:STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Farnej:STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Mostowej:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej