Zaloguj się | Rejestracja

Komunikat burmistrza Brodnicy

piątek, 22 maja 2020 r., godz. 09:12  |  Wersja do druku

Burmistrz Brodnicy informuje o zasadach obsługi mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Brodnicy. Od dnia 25 maja można będzie osobiście załatwiać wiele spraw. Od dnia 1 czerwca będzie czynna kasa.Informuję, że od dnia 25 maja osobiście można załatwić w Urzędzie Miejskim w Brodnicy sprawy z zakresu :

- rejestracji stanu cywilnego,

- ewidencji ludności i dowodów osobistych,

- pomocy społecznej,

- usług komunalnych,

- administracji architektoniczno – budowlanej,

- ochrony środowiska.

Od dnia 1 czerwca 2020 r w Urzędzie Miejskim w Brodnicy będzie czynna kasa.

Kasa będzie otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 15:00, w piątek od 8:00 do 14:30.

Klientów obowiązują maseczki , dezynfekcja rąk i obowiązek zachowania dystansu. W jednym pomieszczeniu może przebywać jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

W związku z powyższym mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów i usprawnienie obsługi zalecam wcześniejszy kontakt telefoniczny z właściwym Wydziałem/Biurem w celu umówienia się na określony termin załatwienia sprawy.

W pozostałych sprawach załatwianych w Urzędzie w dalszym ciągu proszę, w ramach możliwości, o załatwianie ich droga mailową, e-PUAP, listownie bądź drogą telefoniczną .

Korespondencję papierową można pozostawić poprzez wrzucenie jej do specjalnej urny podawczej wystawionej w godzinach pracy Urzędu przed budynkiem.

Wykaz spraw, które można załatwić drogą elektroniczną znajduje się w zakładce informacji umieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej.reklama

Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama