Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Halowej Piłki Nożnej w Świedziebni (więcej...)

sobota, 01 lutego 2014 r., godz. 08:09  |  Wersja do druku

W hali sportowej znajdującej się przy Gimnazjum w Świedziebni rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej. Wzięło w nim udział 10 zespołów, które losowo podzielono na grupy. Walka była zacięta, a ostatecznie wygrał Etol Zasady. Grano o Puchar ufundowany przez Posła Zbigniewa Sosnowskiego, nagrodami uhonorowano również najstarszego i najmłodszego zawodnika, a także najlepszego strzelca i bramkarza turnieju.


reklama

W niedzielę 26 stycznia, w hali sportowej przy Gimnazjum w Świedziebni rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej "O Puchar Posła Zbigniewa Sosnowskiego". Rywalizowało ze sobą 10 zespołów:
 • LZS Świedziebnia I,
 • LZS Świedziebnia II,
 • Etol Zasady,
 • KP PSP Brodnica,
 • Old Boys Świedziebnia,
 • Piłkarzyki Świedziebnia,
 • OSP Strzygi,
 • OSP Grążawy,
 • Eleganckie Chłopaczki,
 • Play 4-fun.

Drużyny losowo zostały podzielone na dwie grupy. Mecze trwały po 10 minut, w systemie każdy z każdym. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali Mirosław i Roman Ratkowscy.

Po zakończonych rozgrywkach grupowych przystąpiono do półfinałów, w których rywalizowały ze sobą drużyny zajmujące pierwsze dwa miejsca po rozgrywkach grupowych.

Etol Zasady pokonał Eleganckich Chłopaczków 2:1, a LZS Świedziebnia II zwyciężył z Piłkarzykami 1:0. W meczu o trzecie miejsce Piłkarzyki pokonali Eleganckich Chłopców 4:0. Duże emocje wśród publiczności wywołał mecz finałowy między Etol-em Zasady, a zespołem LZS-u Świedziebnia II, gdzie regulaminowy czas gry nie pozwolił na wyłonienie zwycięzcy turnieju. Decydującymi okazały się rzuty karne, którymi wygrał Etol Zasady.

Ostateczna klasyfikacja turnieju wyglądała następująco:
 1. Etol Zasady,
 2. LZS Świedziebnia II,
 3. Piłkarzyki Świedziebnia,
 4. Eleganckie Chłopaczki,
 5. OSP Grążawy,
 6. LZS Świedziebnia I,
 7. KP PSP Brodnica,
 8. OSP Strzygi,
 9. Play 4-fun,
 10. Old Boys Świedziebnia.
Puchary ufundował i wręczył Poseł Zbigniew Sosnowski. Dodatkowo wyróżniono i nagrodzono (dzięki firmie DOKO) zawodników:
 • Najlepszy strzelec - Szymon Lipski (Etol Zasady),
 • Najlepszy bramkarz - Radosław Kalinowski - (Etol Zasady),
 • Najstarszy zawodnik turnieju - Stanisław Szmyciński (Eleganckie Chłopaczki),
 • Najmłodszy zawodnik turnieju - Bartosz Zamkowski (Piłkarzyki Świedziebnia).

Źródło: Łukasz Pietrzak

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej