Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Świedziebnia informuje

środa, 13 maja 2020 r., godz. 09:01  |  Wersja do druku

Od dnia 20 maja w gminie Świedziebnia zostaną otwarte oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej w Świedziebni, Szkole Filialnej w Michałkach i Szkole Filialnej w Zasadach. Funkcjonowanie oddziałów planowane jest w godzinach 8:00 - 15:00, ale może być zmodyfikowane wedle potrzeb rodziców.W pierwszej kolejności z pobytu w oddziałach przedszkolnych skorzystają dzieci rodziców, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Grupy przedszkolne będą przebywały w Szkole Podstawowej w Świedziebni, a w razie potrzeby również w szkołach filialnych. Rodzice, którzy zdecydują się wysłać dziecko do oddziału przedszkolnego, muszą we własnym zakresie zapewnić dowóz dziecka i jego odbiór. Przyprowadzają je do drzwi szkoły, gdzie odbierane będą przez pracownika i odprowadzane do oddziału przedszkolnego. W taki sam sposób dziecko będzie odbierane. Dzieci powinny przynieść ze sobą drugie śniadanie, a herbatę i obiad otrzymają w placówce.

Rodzice mają obowiązek zapoznać się z "Wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa w warunkach pandemii COVID - 19 w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Świedziebni, Szkole Filialnej w Michałkach i Szkole Filialnej w Zasadach".

Wszyscy, którzy są zainteresowani pobytem dziecka w oddziale przedszkolnym, proszeni sa o kontakt telefoniczny pod numerem 884 910 339 do 18 maja 2020 do godziny 10:00. Należy również wypełnić i podpisać dołączone oświadczenie oraz zapoznać się z wytycznymi dla rodziców przygotowanymi przez ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w warunkach pandemii COVID-19 w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Świedziebni

Oświadczenie rodzica


reklama

Źródło: UG Świedziebnia

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama