Zaloguj się | Rejestracja

GOK w Górznie informuje

czwartek, 16 kwietnia 2020 r., godz. 12:00  |  Wersja do druku

Gminny Ośrodek Kultury w Górznie we współpracy z Narodowym Centrum Kultury realizuje projekt "Górzno - nowe spojrzenie". Obecnie GOK planuje zebrać i opracować informacje o oczekiwaniach mieszkańców wobec oferty kulturalnej, możliwościach rozwoju, dotychczasowej i przyszłej działalności instytucji kultury.Program skierowany jest do domów kultury, które gotowe są prowadzić nowatorskie działania animacyjne projektowane w oparciu o przeprowadzoną wcześniej diagnozę i poddane ewaluacji, a ukierunkowane na bezpośrednią i bliską współpracę z przedstawicielami społeczności lokalnej. Główny nacisk programu położony jest na nawiązywanie przez dom kultury stałych relacji z mieszkańcami miejscowości, na terenie których działa. Odkrywanie talentów i wzmacnianie potencjału społecznego ma owocować stworzeniem wspólnych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych i przestrzeni publicznej. W ramach programu złożono 120 wniosków. Wyłoniono 50 beneficjentów, którzy otrzymają dofinansowanie na realizację zadania.

Gminny Ośrodek Kultury w Górznie realizuje we współpracy z Narodowym Centrum Kultury projekt "Górzno - nowe spojrzenie". Pierwszy etap to przeprowadzenie diagnozy zasobów i oczekiwań w zakresie kultury wśród mieszkańców miasta i gminy. Drugi etap zakłada realizację ze środków NCK kilku inicjatyw lokalnych. Wyłonione one zostaną w zorganizowanym przez GOK naborze w nawiązaniu do diagnozy przeprowadzonej w pierwszym etapie.

Obecnie GOK planuje zebrać i opracować informacje o oczekiwaniach mieszkańców wobec oferty kulturalnej, możliwościach rozwoju, dotychczasowej i przyszłej działalności instytucji kultury. Były zaplanowane spotkania z mieszkańcami, niestety stan epidemii zmusił GOK do zastosowania innych metod konsultacyjnych, a mianowicie: odbywają się wideokonferencje, uruchomiona została internetowa ankieta. Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020.

GOK w Górznie informuje:

Zgodnie z obietnicą zamieszczamy ankietę będącą elementem diagnozy potrzeb kulturalnych mieszkańców miasta i gminy Górzno. Wiemy, mieliśmy się z Wami spotykać, rozmawiać, pić kawę, zjeść dobre ciacho, ale światowa epidemia i obostrzenia z nią związane na to nie pozwalają... Takie warunki... Poświęćcie nam 10 -15 min, a wszystkim się nam to opłaci. Przecież zawsze przychodzi "czas po...".

Kultura w gminie Górzno - diagnoza potrzeb i pomysłów - Ankietareklama

Źródło: GOK w Górznie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama