Zaloguj się | Rejestracja

Autobusy w Brodnicy

czwartek, 26 marca 2020 r., godz. 10:56  |  Wersja do druku

W związku z koronawirusem zaleca się wszystkim mieszkańcom, aby pozostali w domach. Są jednak osoby, które muszą jeździć do pracy, a podróżowanie komunikacją miejską jest nieuniknione. Środki publicznego transportu zbiorowego nadal działają, jednak w autobusie tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Jeśli miejsc siedzących w pojeździe jest 70, to na jego pokładzie może znajdować się maksymalnie 35 osób.Jednym autobusem może jednocześnie podróżować nie więcej pasażerów, niż połowa miejsc siedzących. Ma to służyć ograniczeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

- W związku z obostrzeniami rządowymi, mówiącymi o wprowadzeniu limitów maksymalnej liczby pasażerów w autobusach i dostępności tylko połowy miejsc siedzących, informujemy że z uwagi na układ siedzeń w autobusach komunikacji miejskiej proponujemy wydzielenie dwunastu miejsc siedzących - informuje prezes PGK. - Siedzenia niedostępne zostaną oznaczone biało-czerwoną taśmą z tabliczką informującą o niesiadaniu w tych miejscach - dodaje.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Brodnicy, wychodząc naprzeciw mieszkańcom uruchomia od 27 marca br. dodatkowe kursy:

linia nr „4” o godz. 05:20

kierunek: Wyspiańskiego – Sikorskiego (SITS Sp. z o.o.)


linia nr „2” o godz. 05:10

kierunek: Łyskowskiego - Podgórna (VORWERK AUTOTEC POLSKA)


linia nr „3” o godz. 06:20

kierunek: Podgórna (VORWERK AUTOTEC POLSKA) – Łyskowskiego


linia nr „4” o godz. 13:15

kierunek: Wyspiańskiego - Sikorskiego (SITS Sp. z o.o.)


linia nr „4” o godz. 14:10

kierunek: Sikorskiego (SITS Sp. z o.o.) - Wyspiańskiego


linia nr „3” o godz. 14:20

kierunek: Podgórna (VORWERK AUTOTEC POLSKA) – Łyskowskiego

Spółka informuje również o całkowitym zawieszeniu kursów niedzielnych na czas zagrożenia epidemicznego.


reklama

Źródło: Iwona Sugalska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama