Zaloguj się | Rejestracja

Rysowanie na ekranie

poniedziałek, 23 marca 2020 r., godz. 11:28  |  Wersja do druku

W związku z trwającą w Polsce kwarantanną, WFOŚiGW w Toruniu przygotował cykl zajęć z rysunku dla najmłodszych. Warsztaty odbywają się profilu FB WOŚIGW w Toruniu. Początek o godzinie 10:00. Zapraszamy o tej godzinie najmłodszych przed komputery.Jak czytamy na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu:

Edukacja ekologiczna połączona z dobrą zabawą - to główny cel naszej akcji pod hasłem: EKO-RYSOWANIE NA EKRANIE. Chcemy w ten sposób zachęcić dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do pozostania w domu w czasie kwarantanny. Dla wytrwałych przygotowaliśmy nagrody.

Tak, jak już zapowiadaliśmy wcześniej na profilu WFOŚiGW w Toruniu na Facebooku (https://www.facebook.com/wfosigw.torun) przygotowaliśmy dla najmłodszych niespodziankę. Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 będziemy dla Was prowadzić warsztaty online z rysunku. Tematyka zajęć jest oczywiście związana z przyrodą i ochroną środowiska.

Chcemy w ten sposób w ciekawy sposób zagospodarować Wasz wolny czas, nauczyć rysowania i pogłębić wiedzę na temat otaczającej nas przyrody. Dla najbardziej pilnych uczniów przygotowaliśmy konkurs z nagrodami. Głównym trofeum w naszym konkursie jest hulajnoga elektryczna!!!Rysowanie na ekranie:
reklama

Źródło: Renata Napierkowska Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama