Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

środa, 26 lutego 2020 r., godz. 12:54  |  Wersja do druku

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRO-BIS w Brodnicy to profesjonalna firma obsługująca, poprzez szeroką ofertę producentów, firmy usługowe, warsztaty oraz klientów indywidualnych. Działa na rynku od prawie 24 lat i jest przykładem rzetelnego i fachowego podejścia do klienta. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, zarówno marek znanych na rynku, jak również nowych producentów wychodzących z ofertą. Doradztwo ze strony wykwalifikowanej kadry ułatwia zakupy.Przedsiębiorstwo AGRO-BIS powstało w 1996 roku. W początkowej fazie działalności, ze względu na inną lokalizację i skromniejsze warunki lokalowe, firma skupiała się na zaopatrzeniu rolnictwa oraz sprzedaży artykułów śrubowych i systemów połączeń. Po zmianie siedziby oferta została rozszerzona. Obecnie firma produkuje przewody hydrauliczne, zawiesia linowe, łańcuchowe, linki do napędów, zaopatruje branżę rolniczą, przemysł, budownictwo, ogrodnictwo, branżę motoryzacyjną, warsztaty naprawcze oraz wiele innych dziedzin. Obecnie firma posiada w magazynie na miejscu około 26 tys. pozycji oraz w ofercie na zamówienie ponad 200 tys. różnorakich części i elementów złącznych.

Wiosenna oferta firmy dla rolnictwa jest już przygotowana, towar czeka na klienta. Ogrodnictwo też jest zaopatrzone, będzie jeszcze tylko dostawa opryskiwaczy ręcznych i oferta firmy HECHT. To czeska firma oferująca bardzo zróżnicowany asortyment, między innymi sprzęty ogrodnicze i narzędzia ogrodnicze. Czekają już kosiarki, podkaszarki i kosy, lada chwila dojadą różne modele glebogryzarek. Z nowości wprowadzono zamki, kłódki, zamykacze - cały asortyment firmy LOB, będą też dwa regały firmy DOMAX - producenta złączy i wkrętów ciesielskich, kątowników, kształtowników do stolarki. AGRO-BIS przygotował się już do nowego sezonu ogrodniczego z narzędziami firmy FISKARS, które ułatwią wykonywanie każdej czynności w ogrodzie. Czekają grabie, łopaty, szpadle i narzędzia do pielęgnacji roślin. Poszerzono ofertę o elektronarzędzia z YATO - firmy, która dostarcza produkty do ponad 100 krajów na całym świecie i współpracuje z największymi sieciami handlowymi i lokalnymi dystrybutorami. Pracownicy przedsiębiorstwa AGRO-BIS jeżdżą także w teren z zakuwarką węży ciśnieniowych i wykonują usługi poza sklepem.

Od dwóch lat firma AGRO-BIS wróciła do śrub, nakrętek, prętów - producentów krajowych, przetestowanych i z atestami, sprawdzonych, dokładnych. Poszerza też ofertę śrub nierdzewnych, kwasoodpornych A2 i A4, prętów gwintowanych, nakrętek, podkładek zwykłych, poszerzanych i sprężystych, wkrętów pod zamówienie. Towar zamówiony do godziny 12:00 jest do odbioru następnego dnia o godzinie 10:00 w sklepie. Towar zamówiony w piątek będzie dostarczony na poniedziałek. Jeżeli klientowi bardzo zależy, towar może być dostarczony specjalną dostawą nawet w sobotę.

W roku 2019 firma poszerzyła asortyment w narzędziach skrawających o wiertła firmy SMART oraz frezy do metali TOOLS, zamki i kłódki firmy LOB, kompresory śrubowe plus osprzęt do pneumatyki firmy AIRPRESS i BOGWAY. Posiada w ofercie agregaty prądotwórcze FOGO, BEST, HECHT. Oferta AGRO-BIS-u przeznaczona jest dla każdego klienta, bowiem sprzęt i materiały oferowane są w różnych przedziałach cenowych. Nieustannie rozszerzana jest oferta odzieży roboczej, w tym kombinezonów przeciwdeszczowych w kolorach wojskowych. Zwiększony został asortyment obuwia gumowego, butów piankowych wszelkiego rodzaju, wysokich, niskich, dla leśników, dla sadowników i dla rolnictwa. Dostępna jest nie tylko odzież robocza marki LAHTI PRO, jest także odzież z tańszej linii, w różnych kolorach, dla każdej grupy zawodowej. Są także kombinezony lakiernicze, fartuchy spawalnicze, kamizelki ochronne. Poszerzona została znacznie oferta rękawic roboczych.

Do sprzedaży wprowadzane są narzędzia firmy MILWAUKEE, która jest firmą zajmującą wysoką pozycję na rynku. Oferta MILWAUKEE jest dosyć szeroka i obejmuje ponad 500 różnych modeli narzędzi, do których znajduje się ponad 3500 akcesoriów. Oferta jest cały czas poszerzana. Marka MILWAUKEE jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Firma stawia głównie na jakość, stąd narzędzia i urządzenia, które można kupić posiadają serwis na wysokim poziomie.

Jest duży wybór szyb do ciągników, istnieje możliwość zamówienia każdego rodzaju i wymiaru. Czas oczekiwania jest krótki, a wybór ogromny. AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. Cały czas poszerzana jest oferta wykonywania zawiesi linowych, cięgieł, linek sprzęgłowych, linek hamulcowych i przewodów do klimatyzacji. Firma zakupiła następną maszynę do wykonywania przewodów hydraulicznych i maszynę do cięcia przewodów cztero, sześciooplotowych ciśnienia do 600 bar.

Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00.

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS zaprasza:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama