Zaloguj się | Rejestracja

KINOTEKA BRODNICA zaprasza

czwartek, 13 lutego 2020 r., godz. 10:57  |  Wersja do druku

Potężna dawka inteligentnego humoru i powrót do lat 50. - tak zapowiadają się Walentynki 2020 z Kinoteką Brodnica. 14 lutego zapraszamy do Brodnickiego Domu Kultury na dwa filmy. O godzinie 18:00 wyświetlony zostanie film GREASE, natomiast o godzinie 20:00 - W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU. Wstęp wolny.GODZ. 18:00 - GREASE (100′), reż. Randal Kleiser.
John Travolta i Olivia Newton-John, nieśmiertelne przeboje, cukierkowe stroje, rock'n'rollowy styl życia i wszystko co najlepsze w barwnych latach 50!!! "Grease" (w dokładnym tłumaczeniu: pomada do włosów) to ekranizacja jednego z najdłużej granych broadwayowskich musicali i jeden z największych fenomenów lat 70., a jednocześnie uroczy symbol kultury, mody i obyczajów lat 70. (ciekawe, że musical, który miał wyrażać nostalgię za latami 50., w wersji filmowej przywołuje raczej lata 70., naznaczone już fenomenem Elvisa Presleya). Na całym świecie film - którego realizacja kosztowała 6 milionów dolarów - zarobił 350 milionów dolarów, z czego 188 jedynie na rynku amerykańskim. I choć krytycy zgodnie twierdzą, że nie jest to w żadnym razie najlepszy film muzyczny lat 70., nie można odmówić "Grease" niezwykłego magnetyzmu, który do ekranów przyciąga już kolejne pokolenie widzów.
ZWIASTUN - https://www.filmweb.pl/video/Zwiastun/nr+1-12863

GODZ. 20:00 - W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU (90′),
reż. Woody Allen.
Nowa komedia romantyczna według scenariusza i w reżyserii Woody’ego Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji.
W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się: Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.
ZWIASTUN - https://youtu.be/FMQjAvaeq0s

Na seanse KINOTEKI BRODNICA nie ma biletów!
KINOTEKA jest projektem finansowanym przez UM Brodnicy (Brodnica.PL-oficjalny profil miasta ), z założenia oferującym Państwu bezpłatne seanse filmowe, nie ma więc żadnych biletów ani systemu rezerwacji.
Wstęp wolny.


reklama

Źródło: Katarzyna Watkowska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama