Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Zbiczno

poniedziałek, 10 lutego 2020 r., godz. 11:44  |  Wersja do druku

W Zbicznie zabrzmią romantyczne piosenki. A wszystko to za sprawą Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Romantycznej, który odbędzie się w sobotę, 15 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zbicznie. Na festiwal zjadą się zespoły z całego województwa kujawsko-pomorskiego, a także z województw ościennych.W sobotę, 15 lutego w Zespole Szkół w Zbicznie, po raz siedemnasty odbędzie się Wojewódzki Festiwal Piosenki Romantycznej. W przeglądzie wystąpią zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne oraz zespoły folklorystyczne. Każdy z zespołów zaprezentuje piosenki o tematyce miłosnej. Wśród wykonawców wyłoniony zostanie laureat festiwalu do nagrody Grand-Prix "Zakochanego Wróbelka", ufundowanej przez wójta gminy Zbiczno Magdalenę Golubską. Początek o godzinie 10:00.

Magdalena Golubska, wójt gminy Zbiczno tak mówiła w zeszłym roku o festiwalu: - Jest to jedna z tych imprez, która na stałe wpisała się do kalendarza gminnego i mam nadzieję, że jeszcze przez wiele, wiele lat będzie się odbywała. Skupia bardzo dużą ilość ludzi, wymaga mobilizacji i wielu przygotowań, ale zawsze jest perfekcyjnie zorganizowana. W pomoc włącza się również Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół w Zbicznie, która tradycyjnie przygotowuje ciasta i sprzedaje je za symboliczne pieniążki, zbierając fundusze na swoją działalność związaną ze szkołą i uczniami. Urząd Gminy udostępnia w porozumieniu ze szkołą pomieszczenia, uczestniczy finansowo i funduje główną nagrodę - statuetkę "Zakochanego Wróbelka".

Organizatorami imprezy są zespół Wesołe Kumoszki, współorganizacja: Urząd Gminy Zbiczno, Kujawsko-Pomorski Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe w Brodnicy, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Zbicznie, Zespół Szkół w Zbicznie.

Wojewódzki Festiwal Piosenki Romantycznej 2020:
reklama

Źródło: GOKSiR w Zbicznie

Festiwal Piosenki Romantycznej 2019:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama