Zaloguj się | Rejestracja

Masarnia Brzozie poleca

niedziela, 26 stycznia 2020 r., godz. 12:02  |  Wersja do druku

Masarnia Brzozie to firma, jakich w naszej współczesnej rzeczywistości coraz mniej. Tradycyjny sposób przyrządzania produktów sprawia, że szynki, kiełbasy i wyroby podrobowe, które wyjdą z firmy w Brzoziu mogą uchodzić za tradycyjne przysmaki polskiej wsi. Kto ich jeszcze nie spróbował - niech żałuje.Karnawał to czas zabawy. Nie tylko na wielkich balach, ale także w domu. Przygotowując przyjęcie dla najbliższych, warto zapewnić sobie rozrywkę także podczas przygotowywania posiłków. Dobrym sposobem jest podanie produktów, które jemy na co dzień, w nieco bardziej intrygującej odsłonie. W eksperymentach kulinarnych idealnie sprawdzą się wędliny

Karnawał bez nich nie byłby tak huczny - możliwe, że były również mniej smaczny lub wręcz nieapetyczny. Przekąski, zakąski, przegryzki, to one są ważnym punktem karnawałowych spotkań. Przygotowywane według tradycyjnych wiejskich receptur, nad dymem unoszącym się z wolno palącego się drewna bukowego i olchowego, nabierają niepowtarzalnego smaku i zapachu, który przyciąga smakoszy dobrych wyrobów mięsnych. Jednak, aby wyroby wędliniarskie były smaczne, trzeba pokonać trudną i długą drogę.

Masarnia w Brzoziu specjalizuje się w produkcji wyrobów tradycyjnych naturalnych. Mięso, które jest starannie wyselekcjonowane do produkcji pochodzi z ekologicznie czystych terenów powiatu brodnickiego. Swój smak wędliny zawdzięczają temu, że w długim procesie peklowania mięsa używana jest sól, majeranek, czosnek, pieprz, gorczyca, które nadają wędlinom niepowtarzalny smak i aromat.

Każdy pamięta czasy dzieciństwa, kiedy królowały swojskie wyroby, przygotowane w tradycyjny sposób. Któż by nie chciał spróbować dzisiaj szynek i kiełbas, które przeniosą nas w tamte czasy?

Firma posiada wielu odbiorców, są wśród nich firmy, sklepy, restauracje, zajazdy i klienci indywidualni. Wyroby sprzedawane są na terenie Brodnicy i powiatu brodnickiego, ale także na terenie powiatu nowomiejskiego, rypińskiego i działdowskiego. Wyroby Masarni Brzozie trafiają także poza granice kraju, bowiem oprócz smaku nic tak dobrze się nie przechowuje, jak ich wyroby. Niepowtarzalny smak i aromat wyraźnie dają do zrozumienia konsumentom, że zrodził się z pasji i zamiłowania do wsi i wiejskiego jedzenia.

Każdego roku wzrasta produkcja firmy i zwiększa się ilość odbiorców. Firma współpracuje z hurtowniami i sklepami. Ceny są konkurencyjne i pozwalają na zakup produktów każdemu mieszkańcowi. W firmę cały czas się inwestuje, jest ona nieustannie rozbudowywana. Masarnia istnieje od roku 1991, kiedy to trzech wspólników - Kazimierz Leśniewski, Bogdan Biegański i Grzegorz Sobiech założyło firmę, która prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, a także produkcję wyrobów wędliniarskich.

Asortyment firmy obejmuje produkty niemal ze wszystkich grup: od kiełbas, przez bogaty wybór wędzonek, po produkty blokowe i wysokiej jakości wędliny podrobowe. Dają one klientom gwarancję sprawdzonego i wspaniałego smaku. W swojej ofercie firma z Brzozia posiada świeże mięso oraz wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Podwawelska, parówkowa, żywiecka, krakowska, ogonówka, kindziuk i kabanosy, każdy kto mieszka na terenie Pojezierza Brodnickiego powinien te wyroby kojarzyć z Masarnią Brzozie.

Bardzo lubiane są wędliny podrobowe - pasztetowa, kaszanka, salceson czarny i bamberski. Szynka robiona według starych, tradycyjnych receptur, wędzona na zimno, peklowana na sucho przez 2 tygodnie, wędzona zimnym dymem stanowi rarytas, jakiego próżno szukać gdzie indziej. Wysoka jakość produktów, zaufanie klientów oraz tradycyjne i oryginalne receptury pozwoliły stworzyć wspaniałą ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, właściciele starają się dostosowywać wybór i technologie do wymagań dzisiejszego klienta, stawiając na jakość, solidność, a przede wszystkim walory smakowe.

W świecie wyrobów Masarni Brzozie tradycja łączy się z doskonałością owocując wyśmienitymi mięsami i wędlinami. Zapraszamy do poznania ich bliżej, zasmakowania w tym, co jest ich pasją – przyrządzaniu produktów o harmonijnym smaku i bogatym wnętrzu.

Jeśli jemy wędliny, to wybierajmy te najlepsze!

Źródło: Artykuł promocyjny

Wyroby Masarni Brzozie:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama