Zaloguj się | Rejestracja

Niepełnosprawni z Brodnicy w kręgielni

poniedziałek, 02 grudnia 2019 r., godz. 10:42  |  Wersja do druku

W połowie listopada niepełnosprawni z brodnickich placówek, a wśród nich uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, uczestniczyli w Turnieju Kręglarskim, który odbył się w Kręgielni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy.Organizatorem Integracyjnego Turnieju Kręglarskiego było Towarzystwo Rodziców Dzieci Specjalnej Troski oraz Rada Programowa Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brodnicy. Celem turnieju było propagowanie aktywności ruchowej wśród osób niepełnosprawnych, popularyzacja i rozwój kręglarstwa jako sportu dla każdego oraz integracja społeczna uczestników.

Rywalizacja podczas turnieju przebiegła w duchu fair play. I choć, jak to bywa w trakcie każdej rywalizacji, gra toczyła się o wygraną, w tym przypadku wynik nie był najważniejszy. Liczyła się przede wszystkim idea uczestnictwa, spotkania z przyjaciółmi i porcja ruchu dla zdrowia.

Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy reprezentowali uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w składzie: Katarzyna Charysz i Łukasz Petla z klasy trzeciej, Jakub Filipski i Adrian Jabłoński z klasy drugiej oraz Wojciech Fortuński z klasy pierwszej.

Zawodnicy ZSS zdobyli piąte miejsce i otrzymali puchar. Uczniów do zawodów przygotowali Mariola Klimek i Rafał Kinczewski.


reklama

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama