Zaloguj się | Rejestracja

Wystawa rękodzieła osób niepełnosprawnych

piątek, 29 listopada 2019 r., godz. 09:45  |  Wersja do druku

W najbliższy wtorek, 3 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbędzie się doroczna bożonarodzeniowa wystawa rękodzieła osób niepełnosprawnych pod hasłem "My też potrafimy". Jak zwykle połączona jest ona z kiermaszem, który będzie można obejrzeć w gmachu głównym przy placu Teatralnym i biurowcu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73. Własne stoiska wystawi 40 instytucji wsparcia i integracji społecznej z całego województwa.Autorami wystawianych prac – świątecznych ozdób i kartek oraz rzeczy, które świetnie nadają się na prezent pod choinkę, lepszy od wielu innych, bo niepowtarzalny - są uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej i podopieczni ośrodków integracji społecznej dedykowanych osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Każda złotówka, którą zapłacimy za te oryginalne przedmioty, posłuży rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Uroczyste otwarcie (tłumaczone w całości na język migowy przez Agnieszkę Tomaszewską z Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w Bydgoszczy) o godz. 11:00, z udziałem marszałka Piotra Całbeckiego. Zakończenie o godz. 15:00.

Powiat brodnicki na wystawie reprezentować będą Warsztat Terapii Zajęciowej w Brodnicy i Środowiskowy Dom Samopomocy przy Brodnickim Centrum Caritas.


reklama

Źródło: Urząd Marszałkowski

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama