Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

wtorek, 26 listopada 2019 r., godz. 10:00  |  Wersja do druku

W dniu 8 grudnia w hali sportowej w Gorczenicy odbędzie się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Jego celem jest popularyzacja tej gry wśród dzieci, organizacji młodzieżowych i mieszkańców gminy Brodnica. Początek od godziny 14:00.W turnieju mogą brać udział dziewczęta i chłopcy, kobiety i mężczyźni, osoby niezrzeszone w Polskim Związku Tenisa Stołowego - amatorzy (mieszkańcy gminy Brodnica).

Kategorie wiekowe:
  • kat. szkoły podstawowe: chłopcy (klasy V i VI); (klasy VII i VIII)
  • kat. szkoły podstawowe: dziewczęta (klasy V i VI); (klasy VII i VIII)
  • kat. kobiety od 16 roku życia wzwyż
  • kat. juniorzy od 16 do 19 roku życia (uczniowie szkół)
  • kat. seniorzy od 19 roku życia wzwyż

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami PZTS. System zawodów ustalony zostanie przed turniejem, w poszczególnych kategoriach wiekowych, w zależności od ilości zgłoszeń. Koszty organizacyjne turnieju pokryte zostaną z budżetu Gminy Brodnica. Organizator zapewnia pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe dla najlepszych oraz miłą zabawę.

Uwaga:

Warunkiem startu uczestnika niepełnoletniego jest przedstawienie pisemnej zgody rodziców (opiekunów prawnych). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu (wypadek) poniesione w czasie turnieju. Osoby występujące w turnieju zobowiązane są do posiadania obuwia sportowego. Ubezpieczeń NW zawodnicy dokonują we własnym zakresie.

Zgłoszenia: do dnia 6.12.2019r. pod nr telefonu 56 49 385 15 lub nr kom. 602 769 301 do Jana Łukaszewskiego - sala sportowa w Gorczenicy.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama