Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

czwartek, 21 listopada 2019 r., godz. 13:07  |  Wersja do druku

Koło Gospodyń Wiejskich w Nowym Dworze zajęło 1 miejsce w plebiscycie na "Koło Gospodyń Wiejskich Roku w Powiecie Brodnickim Mistrzowie Agro 2019". Udział w plebiscycie wymagał odwagi, bo nie łatwo jest się poddać ocenie sąsiadów, znajomych i mieszkańców lokalnych społeczności.Przewodnicząca KGW Karolina Iwańska krótko podsumowała osiągnięcie koła: - Jesteśmy dumni, że nasze chęci do pracy i wspólne działania zostały docenione przez naszych przyjaciół i znajomych... W gminie Brodnica funkcjonuje 11 kół. To wielkie wyróżnienie dla nas, gdyż inne miejscowości mają dużo więcej mieszkańców a my tylko 111, więc głosy oddać musiało wielu znajomych nie tylko mieszkańcy Nowego Dworu, z czego ogromnie się cieszymy i serdecznie dziękujemy.

KGW w Nowym Dworze w głosowaniu otrzymało 530 głosów. Zwycięzcy z powiatów województwa kujawsko-pomorskiego otrzymali pamiątkowe dyplomy w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy.

Dyplom dla KGW w Nowym Dworze:reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama