Zaloguj się | Rejestracja

Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy w Brodnicy

czwartek, 21 listopada 2019 r., godz. 09:24  |  Wersja do druku

W okresie przedświątecznym warto odwiedzić kiermasz, na którym można zrobić przedświąteczne zakupy. W sobotę, 7 grudnia w hali sportowej I LO w Brodnicy odbędzie się się piąty z kolei Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy. Jego celem jest pokazanie tradycji i obyczajów ludowych, które na stałe związane są z okresem świąt Bożego Narodzenia.Na Kiermaszu Mikołajkowym można było kupić świąteczne prezenty - wyroby rękodzieła ludowego, tradycyjne wyroby regionalne i lokalne produkty. Oprócz atrakcyjnych zakupów organizator kiermaszu - Starostwo Powiatowe w Brodnicy, przygotowało też inne atrakcje, m.in. prezentację obyczajów związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia, wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek oraz wizytę Mikołaja.

Z roku na rok na kiermaszu przybywa wystawców i uczestników, co oznacza, że ma on już wypracowaną renomę. Ponadto w ramach V Kiermaszu nagrodzeni zostaną laureaci Powiatowego Konkursu na Dekorację Świąteczną dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Zapraszamy w sobotę, 7 grudnia do I LO w Brodnicy o godzinie 10:00.

V Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy :reklama

IV Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama