Zaloguj się | Rejestracja

Myśliwi dzieciom w Brodnicy

środa, 06 listopada 2019 r., godz. 13:06  |  Wersja do druku

Ponad dwa i pół tysiąca złotych zebrali dla podopiecznych Domu Dziecka w Brodnicy myśliwi z Porozumienia Kół Łowieckich "Kult św. Huberta" rejonu brodnickiego podczas hubertowskiego polowania, które odbyło się 2 listopada br. Pieniądze 4 listopada, w obecności starosty Piotra Boińskiego, przekazał Justynie Ignalewskiej, dyrektor DD, prezes Michał Fiszer.Myśliwi Porozumienia Kół Łowieckich "Kult św. Huberta" rejonu brodnickiego święto swojego patrona uczcili w tym roku w wyjątkowy sposób, organizując spontaniczną akcję charytatywną. Podczas tradycyjnego hubertowskiego polowania, które odbyło się w 13 kołach rejonu, przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na Dom Dziecka w Brodnicy. Plonem myśliwskiej kwesty było zebranie kwoty 2570 złotych i 10 dolarów nowozelandzkich.

Pieniądze zostały przekazane dyrektor Domu Dziecka w Brodnicy Justynie Ignalewskiej przez prezesa Porozumienia Kół Łowieckich rejonu brodnickiego Michała Fiszera, w obecności starosty brodnickiego Piotra Boińskiego, który zgodził się pełnić rolę gospodarza tej ceremonii. Dyrektor nie ukrywała zaskoczenia i wielkiej radości. Dziękując w imieniu obdarowanych, zapewniła, że będą z pożytkiem dla nich wykorzystane. Prezes Michał Fiszer na pamiątkę wydarzenia otrzymał od starosty Piotra Boińskiego zestaw suwenirów promocyjnych Powiatu Brodnickiego.


reklama

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama