Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

środa, 06 listopada 2019 r., godz. 11:17  |  Wersja do druku

W celu uczczenia 11 listopada 1918 roku, a także popularyzacji gry w halową piłkę nożną wśród organizacji społecznych i młodzieżowych społeczeństwa gminy i powiatu, w niedzielę, 10 listopada w hali sportowej w Gorczenicy odbędzie się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brodnica. Początek rozgrywek o godzinie 10:00.W turnieju mogą uczestniczyć max 10 osobowe zespoły (min. 5 osobowe, w tym bramkarz) sołectw, organizacji społecznych, młodzieżowych i zakładów z terenu gminy Brodnica. Dopuszcza się w każdej drużynie:
  • do 2 zawodników spoza gminy Brodnica (będących mieszkańcami innych gmin)
  • do 2 zawodników grających w klubach sportowych – jednak wyłącznie juniorów
W turnieju mogą brać udział osoby pełnoletnie i niepełnoletnie – wyłącznie za pisemną zgodą rodziców/rodzica prawnego opiekuna. Zawody rozgrywane będą zgodnie z zasadami halowej piłki nożnej wg przepisów PZPN.

Gra 5 zawodników – 4 w polu plus bramkarz, bramki do piłki ręcznej. Czas gry: dwa razy 10 minut ze zmianą boisk. Mecze rozgrywane są piłkami halowymi. W zależności od ilości zgłoszeń na spotkaniu organizacyjnym zostanie przyjęty system rozgrywek. Organizator zapewnia napoje dla drużyn, posiłek, opłatę dla sędziów i opiekę medyczną oraz nagrodę dla króla strzelców, nagrodę dla najlepszego bramkarza.

Wszelkich informacji udziela: Jan Łukaszewski – SP Gorczenica tel. 56 493 85 15 hala sportowa w godzinach wieczornych lub tel. kom. 602 769 301.

UWAGA: Spotkanie organizacyjne kapitanów drużyn odbędzie się w dniu 10.11.2019r. (niedziela) o godz. 9:30 na hali sportowej w Gorczenicy, na którym zostanie przyjęty system rozgrywania turnieju – w zależności od ilości zgłoszonych zespołów. Organizatorem turnieju jest wójt gminy Brodnica Adam Zalewski.

Regulamin


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brodnica:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama