Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

środa, 23 października 2019 r., godz. 06:59  |  Wersja do druku

W Szkole Podstawowej w Jajkowie odbył się magiczny i nastrojowy koncert w jesiennych klimatach. W późne, wtorkowe popołudnie 22 października, sala gimnastyczna szkoły zapełniła się po brzegi, a na scenie wystąpili uzdolnieni uczniowie z gminy Brzozie.Koniec października to czas refleksji. Zastanawiamy się nad przemijającym czasem, wspominamy tych którzy odeszli – szczególnie tych bliskich naszemu sercu i tych, którzy odeszli niedawno. Ostatnie, ciepłe promienie słońca odbijają się jeszcze w kolorowych liściach, ale nasze myśli kierują się już ku nadchodzącemu świętu. W Szkole Podstawowej w Jajkowie zaprezentowano jesienny koncert pełen magii, nostalgii i refleksji nad mijającym czasem i zadumy nad tym, że nic nie jest wieczne.

Uzdolnieni uczniowie śpiewali pięknie i prosto, tak od serca. Słuchaliśmy też poezji, niezapomnianych tekstów, które emanowały mądrością i ciepłem. Klimatyczne świece, latarenki, piękne, jesienne dekoracje, wszystko to wprowadzało niepowtarzalny klimat. Nie było jarzeniówek, niecierpliwych szeptów, przemieszczania się i nieuwagi. Cała przestrzeń delikatnie oświetlona, wyglądała magicznie i magicznie też nastrajała. Brawo dla organizatorów, którymi byli SP w Jajkowie i Stowarzyszenie "Po Drodze", a współorganizatorami Gmina Brzozie i Sołectwo Jajkowo.

Uzdolnieni uczniowie występujący na scenie: Rozalia Ankowska, Oliwia Pietrzak, Agata Bieńkowska, Marta Krygier, Dominika Leńska, Zofia Cegielska, Jacek Białkowski, Michał Bieńkowski, Paweł Białkowski i Aleksandra Krygier.


reklama

Jesienny koncert w Jajkowie:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama