Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

sobota, 14 grudnia 2019 r., godz. 12:28  |  Wersja do druku

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRO-BIS w Brodnicy to profesjonalna firma obsługująca, poprzez szeroką ofertę producentów, firmy usługowe, warsztaty oraz klientów indywidualnych. Działa na rynku od 23 lat i jest przykładem rzetelnego i fachowego podejścia do klienta. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, zarówno marek znanych na rynku, jak również nowych producentów wychodzących z ofertą. Doradztwo ze strony wykwalifikowanej kadry ułatwia zakupy.Przedsiębiorstwo AGRO-BIS powstało w 1996 roku. W początkowej fazie działalności, ze względu na inną lokalizację i skromniejsze warunki lokalowe, firma skupiała się na zaopatrzeniu rolnictwa oraz sprzedaży artykułów śrubowych i systemów połączeń. Po zmianie siedziby oferta została rozszerzona. Obecnie firma produkuje przewody hydrauliczne, zawiesia linowe, łańcuchowe, linki do napędów, zaopatruje branżę rolniczą, przemysł, budownictwo, ogrodnictwo, branżę motoryzacyjną, warsztaty naprawcze oraz wiele innych dziedzin. Obecnie firma posiada w magazynie na miejscu około 26 tys. pozycji oraz w ofercie na zamówienie ponad 200 tys. różnorakich części i elementów złącznych.

Jesienna i zimowa oferta firmy to przede wszystkim wszelkie płyny i koncentraty do chłodnic, zimowe płyny do spryskiwaczy w najlepszych cenach na rynku, akumulatory firmy VARTA, polskiego producenta AUTO-Part Mielec, firmy MOOL, UNISTART oraz UNIBAT. Poleca bezpłatne badanie akumulatora przed zakupem nowego, które daje pewność, co jest niesprawne-auto czy bateria. Poszerzona zostaje oferta ocieplanej odzieży roboczej oraz obuwia. W ofercie są wszelkiego rodzaju prostowniki, urządzenia rozruchowe, nagrzewnice gazowe, olejowe i elektryczne firmy MASTER, BEST, EINHELL i wielu innych. W szerokiej ofercie są wszelkie odśnieżarki, pługi śnieżne, łopaty oraz dmuchawy. W ofercie świątecznej tanie zestawy kluczy i narzędzi dostępne na każdą kieszeń.

W roku 2019 firma poszerzyła asortyment w narzędziach skrawających o wiertła firmy SMART oraz frezy do metali TOOLS, zamki i kłódki firmy LOB, kompresory śrubowe plus osprzęt do pneumatyki firmy AIRPRESS i BOGWAY. Posiada w ofercie agregaty prądotwórcze FOGO, BEST, HECHT.

Oferta AGRO-BIS-u przeznaczona jest dla każdego klienta, bowiem sprzęt i materiały oferowane są w różnych przedziałach cenowych. Nieustannie rozszerzana jest oferta odzieży roboczej, w tym kombinezonów przeciwdeszczowych w kolorach wojskowych. Zwiększony został asortyment obuwia gumowego, butów piankowych wszelkiego rodzaju, wysokich, niskich, dla leśników, dla sadowników i dla rolnictwa. Dostępna jest nie tylko odzież robocza marki Lahti Pro, jest także odzież z tańszej linii, w różnych kolorach, dla każdej grupy zawodowej. Są także kombinezony lakiernicze, fartuchy spawalnicze, kamizelki ochronne. Poszerzona została znacznie oferta rękawic roboczych.

Do sprzedaży wprowadzane są narzędzia firmy Milwaukee, która jest firmą zajmującą wysoką pozycję na rynku. Oferta Milwaukee jest dosyć szeroka i obejmuje ponad 500 różnych modeli narzędzi, do których znajduje się ponad 3500 akcesoriów. Oferta jest cały czas poszerzana. Marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Firma stawia głównie na jakość, stąd narzędzia i urządzenia, które można kupić posiadają serwis na wysokim poziomie.

Jest duży wybór szyb do ciągników, istnieje możliwość zamówienia każdego rodzaju i wymiaru. Czas oczekiwania jest krótki, a wybór ogromny. AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. Cały czas poszerzana jest oferta wykonywania zawiesi linowych, cięgieł, linek sprzęgłowych, linek hamulcowych i przewodów do klimatyzacji. Firma zakupiła następną maszynę do wykonywania przewodów hydraulicznych i maszynę do cięcia przewodów cztero, sześciooplotowych ciśnienia do 600 bar.

Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00.

Właściciele firmy AGRO-BIS, za naszym pośrednictwem przesyłają życzenia swoim klientom:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego
Narodzenia i Nowego Roku życzymy
wszystkim naszym Klientom, Partnerom
i Sympatykom, szczęścia, spokoju
oraz wszelkiej pomyślności w życiu
osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.


Wesołych Świąt:


Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS zaprasza:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama