Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

wtorek, 20 sierpnia 2019 r., godz. 09:45  |  Wersja do druku

Gmina Brodnica w ramach konkursu nr 7/2019 operacja pn. "Budowa wiaty rekreacyjnej i parkingu we wsi Nowy Dwór oraz wiaty rekreacyjnej, ogrodzenia i parkingu w miejscowości Niewierz" została wybrana do dofinansowania ponad 197 tysiącami złotych z Unii Europejskiej w ramach Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Pojezierze Brodnickie" dla działania realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność.Dnia 31 lipca 2019 r. Gmina Brodnica otrzymała zawiadomienie, że w ramach konkursu nr 7/2019 operacja pn. "Budowa wiaty rekreacyjnej i parkingu we wsi Nowy Dwór oraz wiaty rekreacyjnej, ogrodzenia i parkingu w miejscowości Niewierz" została wybrana do dofinansowania ponad 197 tysiącami złotych z Unii Europejskiej w ramach Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Pojezierze Brodnickie" dla działania realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność objętego Priorytetem 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej", objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 dla przedsięwzięcia w ramach LSR: Zagospodarowanie jezior, jako naturalnego waloru regionu dla celów rekreacji, turystyki i kultury.

W ramach projektu przewidziano zagospodarowanie fragmentów działek z położeniem nacisku na utworzenie miejsca rekreacji wyposażonego w wiatę (obiekt małej architektury). Obszar działek dziś jest trawiasty i pełni funkcję terenów rekreacyjnych. Teren działki w Niewierzu obecnie jest zabudowany budynkiem świetlicy wiejskiej oraz znajdują się tam urządzenia rekreacyjne (siłownia zewnętrzna). W Nowym Dworze na terenie działki nie ma budynków, na działce znajduje się plac zabaw dla dzieci (elementy małej architektury). Zaprojektowano także montaż latarni zewnętrznej - solarnej w technologii LED. Teren zostanie ogrodzony oraz wykonane chodnika dla pieszych z kostki betonowej.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama