Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Bobrowo

wtorek, 13 sierpnia 2019 r., godz. 11:08  |  Wersja do druku

W gminie Bobrowo realizowano projekt "e-Aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. W ramach projektu zostały przeprowadzone bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców gminy Bobrowo z zakresu podstawowej znajomości obsługi komputera oraz wykorzystywania internetu w codziennym życiu.Dzięki pozyskaniu dofinansowania w kwocie: 53.760,00 zł, przeszkolono 96 mieszkańców gminy Bobrowo.

Szkolenia przeprowadzono w 4 modułach tematycznych:
  • Rodzic w internecie
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Rolnik w sieci

Z modułu "Rodzic w internecie" skorzystało 8 osób, z modułu "Moje finanse i transakcje w sieci" skorzystało 56 osób, z modułu "Działam w sieciach społecznościowych" skorzystały 24 osoby, a z modułu "Rolnik w sieci" 8 osób.

Przeprowadzono 12 szkoleń w okresie od dnia 24 stycznia 2019 r. do dnia 23 lipca 2019 r. - łącznie 144 godziny szkoleniowe. Spotykano się w salach komputerowych szkół na terenie gminy – SP Bobrowo, SP Kruszyny i SP Nieżywięć. Dzięki projektowi do szkół podstawowych z terenu gminy Bobrowo trafiło też 8 nowoczesnych laptopów, które będą służyły uczniom.

W dniu 26 lipca br. w Ośrodku Kultury w Bobrowie odbyło się spotkanie podsumowujące projekt. Na spotkanie przybyła liczna grupa uczestników projektu oraz wójt gminy Bobrowo Paweł Klonowski. Każdy uczestnik szkoleń komputerowych otrzymał certyfikat oraz gadżety promocyjne w postaci kubka i smyczy. W miłej atmosferze, przy prezentacji multimedialnej i poczęstunku wesoło wspominano pierwsze kroki z komputerem i internetem.


reklama

Źródło: UG Bobrowo

"e-Aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego"/fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama