Zaloguj się | Rejestracja

Miasto i Gmina Górzno

niedziela, 04 sierpnia 2019 r., godz. 11:37  |  Wersja do druku

W Górznie bawiono się na Plenerze Gminnym, który odbył się w sobotę, 3 sierpnia przy hali sportowej. Animatorki zabawiały dzieci, które brały udział w licznych konkursach, muzyka grała, a stoiska zapraszały do degustacji i zakupów. Było biesiadnie i rodzinnie.Imprezy plenerowe potrafią dostarczyć wiele radości. Łączą one w sobie zdrowego ducha rywalizacji oraz świetną zabawę, poprawiają integrację mieszkańców i pozwalają przełamywać bariery oraz słabości. Impreza, która odbyła się w Górznie, miała charakter otwarty i przeznaczona była dla mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem, a wstęp na nią był wolny.

Realizacja tego pleneru pozwoliła na integrację lokalnej społeczności, zbudowanie poczucia więzi międzyludzkiej, zaszczepienie w mieszkańcach chęci współpracy, solidarności, przekraczania podziałów między ludźmi, wzmacnianie zaangażowania w sprawy miasta i wsi. Swobodne biesiadowanie i odpoczynek pozwoliły na relaks, chwilę rozmowy z sąsiadami i rodziną, a także z burmistrzem Tomaszem Kinickim, który imprezę odwiedził.

Przy muzyce biesiadowano do późnych godzin nocnych, a liczne występy i zabawa muzyczna pozwoliły także trochę się poruszać. Zapytany o imprezę burmistrz Tomasz Kinicki powiedział: - Na dzisiejszą imprezę z cyklu Plener Gminny, mieszkańców oraz gości wypoczywających w mieście i gminie Górzno, zapraszamy na lato, muzykę i zabawę. Występować będą trzy zespoły "Beata i Tomek", "Drezdenko-Kubas" i gwiazda wieczoru "Andre". Organizatorami dzisiejszego pleneru jest Miasto i Gmina Górzno oraz Zespół Szkół w Górznie. Mam nadzieję, że wszyscy będą dobrze się bawić, bo ta impreza ma temu służyć.


reklama

Plener Gminny w Górznie:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama