WiadomośćKiermasz świąteczny
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek, 19 listopada 2018 r., godz. 15:56

IV Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy
Do 30 listopada br. włącznie w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Brodnicy wystawcy mogą zgłaszać udział w IV Powiatowym Kiermaszu Mikołajkowym. Tradycyjny doroczny targ odbędzie się w sobotę, 8 grudnia 2018 r., w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy.To już kolejny raz, kiedy Starostwo Powiatowe w Brodnicy zaprasza mieszkańców na przedświąteczne zakupy, bezpłatne warsztaty wykonywania świątecznych dekoracji i świąteczne kolędowanie. W sobotę, 8 grudnia na mikołajkowym kiermaszu w I LO w Brodnicy będzie także prezentacja rękodzieła ludowego, obyczajów i świątecznych potraw. Będą stoiska z ozdobami bożonarodzeniowymi, wizyta Mikołaja, warsztaty wykonywania dekoracji świątecznych i wiele innych atrakcji. Ponadto w ramach IV Kiermaszu odbędzie się Powiatowy konkurs na dekorację świąteczną dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace albo zaoferować towary na stoiskach podczas kiermaszu, swój udział mogą zgłaszać do 30 listopada 2018 roku na formularzu zgłoszenia udziału w kiermaszu.

Wypełniony formularz należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Brodnicy, ul.Kamionka 18, 87-300 Brodnica, do Wydziału Promocji pok. 106 i 108 tel. 56/ 495 08 38 lub 495 08 37. Można też przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: starostwo.pr©brodnica.com.pl

Formularz dostępny tutaj

reklama

IV Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy:
Źródło: Przemysław Majchrzak rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe

III Powiatowy Kiermasz Mikołajkowy:


Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.9102 )