WiadomośćAGRO-BIS w Brodnicy zaprasza
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
czwartek, 23 lipca 2020 r., godz. 08:55

Profesjonalnie i rzetelnie
Firma AGRO-BIS to ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i jest przykładem rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a doradztwo ułatwia zakupyFirma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo.

Fachowa obsługa i szeroka gama produktów charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS oferuje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego. Posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp i kształtek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. W ofercie jest także sprzęt ogrodniczy, podkaszarki, kosy, kosiarki, szpadle, łopaty i wiele innych sprzętów potrzebnych do pielęgnacji w każdym ogrodzie.

W sprzedaży jest ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywana jest naprawa przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układów kierowniczych. Naprawiane są przewody hamulcowe, w sprzedaży jest także cały asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych. Części, których nie ma w magazynie, są przeważnie sprowadzane następnego dnia.

AGRO-BIS stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. W ofercie jest ogromna ilość pozycji, a to co wyróżnia firmę od innych to profesjonalne doradztwo.

W salonie można także nabyć obuwie firmy Urgent - jednego z najpopularniejszych producentów obuwia roboczego i odzieży roboczej w naszym kraju. Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością, trwałością i rozsądną ceną, a także posiadają wszystkie, wymagane w Polsce certyfikaty. Dodatkowo są one także bardzo estetycznie wykonane. Cały czas poszerzana jest także oferta ubrań roboczych.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas firma dba o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 14 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów.

Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -17:00, w soboty od 7:30 -13:00.
AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A.reklama

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS zaprasza:Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.12347 )