WiadomośćGOK w Górznie
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
niedziela, 05 maja 2019 r., godz. 09:32

Muzyczna Majówka w Górznie
W sobotę, 4 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie na muzycznej scenie zagościł Dawid Kartaszewicz - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, psycholog, aktor i wokalista.- Długo się zastanawialiśmy, co możemy Państwu zaproponować. Postanowiliśmy, że to będzie coś lekkiego, łatwego, przyjemnego, takiego majowego. Przyjechał do nas artysta, o którym mówi się, że leczy strapione dusze, uwalnia uśpione emocje, a to dzięki temu, że jest i aktorem i wokalistą, psychologiem i człowiekiem - tak przedstawił swojego gościa dyrektor Górznieńskiego Ośrodka Kultury Krzysztof Magdziak.

Znany z ról telewizyjnych Daniela Rosiaka w "Barwach szczęścia", Kobry w "Czasie honoru", Grzesia w "Przyjaciółkach", Dawid Kartaszewicz zagościł na scenie górznieńskiego GOK-u w sobotę, 4 maja. Połączenie jego trzech profesji: psychologa, aktora i wokalisty daje na scenie mieszankę wybuchową, o czym można było się przekonać w trakcie występu.

Jak sam o sobie mówi - muzyka, oprócz teatru i filmu, jest trzecim wierzchołkiem jego zawodowego trójkąta. Dawid Kartaszewicz jest aktorem śpiewającym, pisze również teksty do piosenek i marzy mu się nagranie płyty.


reklama

Muzyczna Majówka w Górznie:
Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.10039 )