Zaloguj się | Rejestracja

GOK w Górznie informuje

piątek, 12 kwietnia 2019 r., godz. 09:44  |  Wersja do druku

O!PLA 2019 odbywa się w całej Polsce po raz siódmy. W dniach od 1 marca do 14 kwietnia prezentowane są w całej Polsce pokazy pakietów najnowszych filmów animowanych, których autorami są polscy twórcy. W GOK-u w Górznie w tym czasie pokazywane są animacje dla najmłodszych w ramach konkursu TDMG (Teraz Dzieci Mają Głos).Festiwal O!PLA w GOK Górznie gościł przedszkolaków z Górzna, Wlewska i Łaszewa. Za każdym razem młodzi kinomani wybierali filmy, które im się najbardziej podobały przy pomocy specjalnych kuponów. Po festiwalu ilość głosów został przekazana do organizatora, a uczestnicy festiwalu są informowani, który film zebrał najwięcej głosów.

Dla przedszkolaków to pakiet 6 filmów razem 42 minuty. Dla grupy wczesnoszkolnej, to odpowiednio 10 filmów w 70 minut. Nieodłącznym elementem każdego z pokazów festiwalowych jest możliwość uczestniczenia w głosowaniu na najlepszy film za pomocą specjalnych kart udostępnionych w GOK-u. Pokazy są za darmo.


reklama

Źródło: GOK w Górznie

Animacje dla najmłodszych/fot. GOK Górzno :

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama