Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

czwartek, 11 kwietnia 2019 r., godz. 10:17  |  Wersja do druku

6 kwietnia w hali sportowej I LO w Brodnicy odbył się IV Powiatowy Kiermasz Wielkanocny. W programie kiermaszu znalazły się prezentacje rękodzieła, lokalnych produktów i występy młodzieży szkolnej. Rozstrzygnięto także konkurs na dekorację świąteczną, na który wpłynęła rekordowa liczba 220 prac. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie ze szkoły w Brzoziu.Nagrody otrzymali:

Kategoria kl. I-III

- I miejsce Franciszek Weręgowski - kl. I

Kategoria kl. IV - VI

- Wyróżnienie Lucjan Weręgowski - kl. IV A

Kategoria kl. VII – VIII i Gimnazjum

- II miejsce Kacper Weręgowski - kl. VII

- Wyróżnienie Klaudia Mówińska - kl. VII

Opiekun: Elżbieta Żółtowska-Pesta. Gratulacje dla zwycięzców. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki i poczęstunek.


Uczeń Szkoły Podstawowej w Brzoziu Marcin Pucek został finalistą wojewódzkiego konkursu matematycznego w Bydgoszczy. Jest to bez wątpienia wysokie osiągnięcie, ponieważ testy cechują się wysokim stopniem trudności. Ogromne gratulacje dla Marcina i jego rodziców. Opiekunem konkursu była nauczycielka matematyki Iwona Lange.


reklama

Źródło: Marlena Sieklińska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama