Zaloguj się | Rejestracja

CKZiU w Brodnicy

czwartek, 11 kwietnia 2019 r., godz. 08:44  |  Wersja do druku

Powiat Brodnicki systematycznie inwestuje w bazę dydaktyczną CKZiU w Brodnicy. W marcu pełną parą ruszyły prace przy budowie nowego obiektu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy przy Alei Leśnej 2. W powstającym budynku mieścić się będą pracownie kształcenia zawodowego.Bieżący projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 i 2020. Celem zadania jest poprawa jakości usług edukacyjnych szkół prowadzących kształcenie zawodowe poprzez inwestycje w infrastrukturę. Całkowita wartość wynosi 2 497 600,84 zł, w tym dofinansowanie 1 725 000 zł. Wkład własny Powiatu Brodnickiego to 772 600,84 zł. W nowym budynku CKZiU przy ul. Aleja Leśna 2 powstaną m.in. pracownia mechaniki maszyn rolniczych, pracownia obróbki ręcznej - ślusarnia, pracownia budowlano-elektryczna, sala dydaktyczna, łazienki, szatnie, pomieszczenia techniczne i porządkowe oraz wiata.

Pogoda sprzyja budowniczym. Z ziemi powoli wyłaniają się betonowe ławy i konstrukcje fundamentów. Wszystkie prace z zakresu branży budowlanej i drogowej wykonuje firma REJBUD z Brodnicy. Wykonawcą robót z branży sanitarnej jest Zakład Instalacji Sanitarnych ŁUCZEK z Szynkowizny. Pracami z branży elektryczno-instalatorskiej zajmie się firma BUD-DOM z Brodnicy. Zakres wyznaczonych w ramach projektu obejmuje też wykonanie robót budowlanych prowadzących do utworzenia dwóch pracowni kształcenia zawodowego i pomieszczenia gospodarczego w istniejącym budynku oświatowym na ul. Karbowskiej 29. Tam powstaną pracownie: mechaniki rolnictwa i agrotroniki oraz konstrukcji maszyn rolniczych.

Inwestycja prowadzona jest w ramach: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 i 2020. Oś Priorytetowa 6: Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry. Działanie 6.3 Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego. Poddziałanie 6.3.2 Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego, Schemat: Poprawa jakości usług edukacyjnych szkół prowadzących kształcenie zawodowe poprzez inwestycje w infrastrukturę.

Projekt zostanie zrealizowany do 30 września 2019 roku.

CKZiU w Brodnicy:

reklama

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama