Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Bartniczka

wtorek, 26 marca 2019 r., godz. 11:59  |  Wersja do druku

Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynach od pięciu lat posiada zaszczytny tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów" nadany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Uzyskała go, dzięki inicjatywom w kierunku stwarzania uczniom możliwości i warunków do rozwijania zdolności i zainteresowań oraz ich motywacji do kreatywnego spędzania czasu wolnego.Każdego roku w dniu 21 marca w szkole organizowany jest Dzień Talentów. Tego dnia uczniowie prezentują swoje zdolności, a także próbują zarazić swoimi pasjami koleżanki i kolegów, a wszystko po to, aby pokazać, że jest wiele możliwości, aby ciekawie spędzać czas wolny.

W tym roku głównym celem było zainicjowanie uczniów do kreatywnej współpracy w grupie w kierunku stworzenia wspólnych występów i prezentacji uzdolnień. Dzieci zaangażowały się bardzo aktywnie. Były klasowe występy recytatorskie, wokalne, taneczne oraz popis gry na dzwonkach. Ponadto można było obejrzeć wyjątkowy występ gimnastyczny zachęcający do rozwijania sprawności fizycznej oraz pokaz układania kostki Rubika w rekordowo krótkim czasie.

Po występach, głos zabrała dyrektor szkoły Marzena Łupińska dziękując za organizację Dnia Talentów oraz nie szczędząc pochwał wszystkim, którzy nie lubią się nudzić. Na zakończenie Dorota Florkiewicz wręczyła dyplomy i nagrody laureatom konkursu wiedzy z języka angielskiego pt. "Kraje anglojęzyczne".


reklama

Źródło: Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynach

Dzień Talentów/fot. nadesłane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama