Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Świedziebnia

czwartek, 14 marca 2019 r., godz. 13:51  |  Wersja do druku

Projekt "e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści", który jest realizowany na terenie gminy Świedziebnia, ma na celu zwiększenie umiejętności korzystania z internetu (w tym z e-usług publicznych), ponad 18 000 dorosłych, którzy nie korzystali dotychczas z możliwości, jakie daje komputer z dostępem do Internetu.W projekcie"e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści" bierze udział 101 gmin z całej Polski. Szkolone są w nim osoby, które dotychczas nie korzystały z możliwości, jakie dają nowe technologie. Dzięki temu mają okazję nauczenia się jak korzystać z technologii na co dzień i jak wykorzystywać je w dbaniu o swoje zdrowie, finanse czy edukację, rozwój zawodowy, a nawet życie duchowe, relacje z bliskimi czy hobby. Wiele z tak zwanych codziennych spraw można załatwić szybciej i bez trudu, korzystając z Internetu.

Technologie ułatwiają m. in. robienie zakupów, wysyłanie przesyłek, planowanie i organizację podróży czy załatwianie spraw urzędowych. Wszystko to możemy robić bez kolejek, bez wychodzenia z domu i dokładnie wtedy, kiedy mamy czas. Nowe technologie mogą być świetnym narzędziem do szukania miejsc i aktywności, które pozwalają odpocząć, rozwijać zainteresowania i pasje, wypełniać czas wolny tym, co lubimy robić oraz dbać o swój rozwój osobisty.

Gmina Świedziebnia przyłączyła się również do udziału w projekcie. Zajęcia będą trwać do 30 czerwca 2019 roku, a rekrutacja trwa do marca 2019 roku. Kontakt i zapisy: Gminna Biblioteka Publiczna w Świedziebni tel. 56 49 37692, e-mail: bibliotekaswiedziebnia©wp.pl Liczba miejsc jest ograniczona. Szkolenia są bezpłatne.

Szkolenia są przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia. Polecane są szczególnie osobom planującym zmianę pracy, tym, którzy chcieliby nauczyć się czegoś nowego, mają kłopoty z domowymi finansami i dzięki internetowi mogliby zaoszczędzić pieniądze. A także osobom z różnego rodzaju niepełnosprawnościami czy tym, które dotychczas nie korzystały z sieci.

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.1 "Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych").


reklama

Źródło: UG Świedziebnia

Szkolenia w Świedziebni:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama