Zaloguj się | Rejestracja

Kiermasz wielkanocny w Brodnicy - zgłoszenia

środa, 06 lutego 2019 r., godz. 11:59  |  Wersja do druku

W sobotę, 6 kwietnia o godzinie 10:00 w hali sportowej I LO w Brodnicy rozpocznie się IV Powiatowy Kiermasz Wielkanocny, który jest spotkaniem z kulturą ludową naszego regionu. Organizatorzy zaprosili do udziału w nim artystów ludowych, rękodzielników i producentów żywności. Kiermasz jest też okazją do prezentacji dorobku szkół ponadgimnazjalnych.Organizatorzy kiermaszu zaprosili artystów ludowych, rękodzielników, producentów żywności - jednym słowem wszystkich, którzy chcieliby na festynie zaprezentować swoją twórczość lub wyroby. Kiermaszowi towarzyszy konkurs na dekorację wielkanocną, na który zapraszamy dzieci i młodzież. Autorzy najładniejszych zostaną nagrodzeni, a ich prace wraz z pozostałymi będzie można podziwiać na wystawie. W programie kiermaszu znajdzie się prezentacja rękodzieła, lokalnych produktów i obyczajów związanych z okresem świąt. Będą warsztaty wykonywania palm i rozstrzygnięcie konkursu na dekorację wielkanocną.

Gorąco zachęcamy do udziału w kiermaszu. Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace bądź zaoferować towary na stoiskach swój udział mogą zgłaszać do Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Brodnicy na formularzu zgłoszenia.

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnione zgłoszenie można przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Brodnicy, ul. Kamionka 18, 87-300 Brodnica, Wydział Promocji lub e-mailem na adres: starostwo.pr©brodnica.com.pl, bądź też dostarczyć osobiście do Wydziału Promocji, pok. 106 na I piętrze budynku starostwa przy ul. Kamionka 18. Termin składania zgłoszeń upływa 28 marca 2019 r.

Szczegółowe informacje na temat udziału w kiermaszu można uzyskać w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Brodnicy, pok. 106 i 108, tel. 056/ 495 08 38 lub 495 08 37.


reklama

Źródło: Przemysław Majchrzak rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe

IV Powiatowy Kiermasz Wielkanocny:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama