I Gala Talentów Gminy Brzozie

piątek, 01 lutego 2019 r., godz. 10:08  |  Wersja do druku

Wójt Gminy Brzozie Danuta Kędziorska ogłasza rozpoczęcie naboru do udziału w konkursie, w którym będą wybierane talenty gminy Brzozie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 lutego, a oficjalne nominacje zostaną opublikowane 18 lutego. I Gala Talentów Gminy Brzozie odbędzie się w dniu 24 marca.

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Nauka, Sport, Kultura i Działalność społeczna. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy gminy Brzozie. Komisja konkursowa dokona nominacji spośród zgłoszeń na podstawie osiągniętych wyników, wrażenia artystycznego oraz wpływu na społeczność lokalną.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 lutego, a więc zostały dwa tygodnie czasu. Oficjalne nominacje zostaną opublikowane 18 lutego na profilu gminy oraz na stronie internetowej, na której będzie można oddawać głosy na swoich faworytów. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali Talentów, która odbędzie się w dniu 24 marca 2019 roku.

Pobierz Formularz zgłoszeniowy i Oświadczenie uczestnika, wypełnij i prześlij na adres talenty©brzozie.pl lub wyślij pocztą na adres Urzędu Gminy w Brzoziu. Masz czas do 15 lutego!

Oświadczenie uczestnika lub rodziców uczestnika Gali Talentów Gminy Brzozie

Zasady uczestnictwa