Zaloguj się | Rejestracja

I Gala Talentów Gminy Brzozie

piątek, 01 lutego 2019 r., godz. 10:08  |  Wersja do druku

Wójt Gminy Brzozie Danuta Kędziorska ogłasza rozpoczęcie naboru do udziału w konkursie, w którym będą wybierane talenty gminy Brzozie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 lutego, a oficjalne nominacje zostaną opublikowane 18 lutego. I Gala Talentów Gminy Brzozie odbędzie się w dniu 24 marca.Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Nauka, Sport, Kultura i Działalność społeczna. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy gminy Brzozie. Komisja konkursowa dokona nominacji spośród zgłoszeń na podstawie osiągniętych wyników, wrażenia artystycznego oraz wpływu na społeczność lokalną.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 lutego, a więc zostały dwa tygodnie czasu. Oficjalne nominacje zostaną opublikowane 18 lutego na profilu gminy oraz na stronie internetowej, na której będzie można oddawać głosy na swoich faworytów. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali Talentów, która odbędzie się w dniu 24 marca 2019 roku.

Pobierz Formularz zgłoszeniowy i Oświadczenie uczestnika, wypełnij i prześlij na adres talenty©brzozie.pl lub wyślij pocztą na adres Urzędu Gminy w Brzoziu. Masz czas do 15 lutego!

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie uczestnika lub rodziców uczestnika Gali Talentów Gminy Brzozie

Zasady uczestnictwa


reklama

Źródło: Tomasz Mażutis

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama