Zaloguj się | Rejestracja

Ferie z OSiR w Brodnicy

piątek, 11 stycznia 2019 r., godz. 09:17  |  Wersja do druku

Dyrektor OSiR w Brodnicy zaprasza dzieci w wieku 7 - 14 lat na Aktywne Ferie 2019 w dniach 21-25 stycznia, w godzinach 10:00 - 14:00. Zajęcia są nieodpłatne, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń."MAŁY SMOK"
To treningi Jeet Kune Do - sztuki walki Bruce'a Lee, prowadzone z nastawieniem na naukę samoobrony. Zajęcia są kontynuacją "Wakacji ze smokiem", zostały przygotowane dla dzieci w przedziale wiekowym 7-14 lat.
Treningi są alternatywą dla gier i zabaw wirtualnych i mają na celu zachęcić dzieci oraz młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego, nauki odpowiedniego radzenia sobie ze stresem bądź agresją. W efekcie eliminacji zachowań negatywnych i nauki samokontroli oraz samodoskonalenia, zgodnie z filozofią JKD. Doskonały instruktor, mistrz sztuk walki, posiadający uprawnienia pedagogiczne - to gwarancja, że treningi będą prowadzone profesjonalnie i przyniosą dużo pożytku uczestnikom zajęć. Zajęcia są nieodpłatne, liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

"ŁUCZNIK"
Zajęcia gimnastyczne i rekreacyjne przeznaczone dla grupy wiekowej 7-14 lat, prowadzone będą w formule określonej zasadami FITT z nastawieniem na poprawę gibkości, wzmocnienie mięśni i wypracowaniem odpowiedniej postawy. Podczas zajęć dzieci zostaną zapoznane z regułami wpływającymi na uzyskanie odpowiedniego efektu wykonywanych ćwiczeń, szczególnie ważnych dla chętnych pragnących rozpocząć "przygodę z łukiem", urozmaiceniem będzie trening łuczniczy i historyczne gry prowadzone z wykorzystaniem rekwizytów nawiązujących do dawnych czasów. Zajęcia są częściową kontynuacją "Wakacji z łukiem" z nastawieniem na ćwiczenia gimnastyczne. Co najważniejsze; zajęcia są prowadzone przez instruktora posiadającego uprawnienia pedagogiczne, który jest jednocześnie instruktorem łucznictwa i gimnastyki korekcyjnej. Zajęcia są jedyną możliwością by zapoznać się z zasadami treningu w formule FITT oraz "treningiem łucznika" w tym z ćwiczeniami wzmacniającymi i korygującymi wady postawy, stylami i sposobami strzelania z łuku. Dzieci będą mogły spróbować własnych sił podczas treningu w wykorzystaniem prawdziwych łuków i rekwizytów historycznych. Zajęcia są nieodpłatne, liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Druk zgłoszenia


reklama

Źródło: Robert Stańko

Ferie w OSiR:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama