Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

czwartek, 13 grudnia 2018 r., godz. 11:31  |  Wersja do druku

Sołtys Janówka Małgorzata Smoczyńska po raz ósmy zaprosiła mieszkańców Janówka i Trepek na spotkanie opłatkowe, które odbyło się w świetlicy wiejskiej w Janówku. Były życzenia, dzielenie się opłatkiem i wspólny posiłek. Nie zabrakło też Mikołaja i paczek dla dzieci.O przedświątecznym spotkaniu opłatkowym w Janówku napisała nam Małgorzata Smoczyńska.

Zgodnie z coroczną tradycją sołtys Małgorzata Smoczyńska zaprosiła po raz ósmy mieszkańców wsi Janówko i Trepki na spotkanie opłatkowe do świetlicy wiejskiej w Janówku. Na początku sołtys przywitała wszystkich i złożyła życzenia świąteczno-noworoczne. Następnie wszyscy nawzajem podzielili się opłatkiem. W tym dniu o dzieciach nie zapomniał Mikołaj, który przybył z pełnym workiem prezentów.

Podczas odbierania paczek dzieci mówiły Mikołajowi wierszyki lub śpiewały kolędy. Słodkie upominki ufundowała Ochotnicza Straż Pożarna Janówko i Koło Gospodyń Wiejskich Janówko. Spotkanie odbyło się przy wspólnym posiłku przygotowanym przez panie z KGW. Odświętny wystrój, ogień w kominku i śpiew kolęd wprowadził wszystkich w klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkim zdrowych, wypełnionych radością świąt Bożego Narodzenia, niosących spokój i odpoczynek, pełnych rodzinnego ciepła – Małgorzata Smoczyńska.reklama

Źródło: Małgorzata Smoczyńska

Spotkanie opłatkowe w Janówku/fot. nadesłane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama