Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

czwartek, 06 grudnia 2018 r., godz. 15:14  |  Wersja do druku

W mikołajkowe przedpołudnie w Brzoziu odbyło się uroczyste strojenie choinki. Każde dziecko mogło zawiesić na niej własnoręcznie wykonaną ozdobę, a dodatkowo choinkę przystroił baaaardzo długi papierowy łańcuch, który niełatwo było rozwiesić. Wójt gminy Danuta Kędziorska częstowała maluchy i ich rodziców słodkimi cukierkami, a przybyły Mikołaj dostarczył wiele radości.Wójt gminy Brzozie Danuta Kędziorska oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzoziu zaprosili w Mikołajki na wspólne strojenie choinki i spotkanie z Mikołajem. Choinka była bardzo wysoka i udekorować ją nie było łatwo. Jednak dla chcącego nie ma nic trudnego i poradzono sobie z dekoracjami za pomocą równie wysokiej drabiny i wspólnego wysiłku.

Wizyta Mikołaja ucieszyła dzieci, a rodzice i opiekunowie byli równie podekscytowani, co przedszkolaki. Wójt Danuta Kędziorska i kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Mirosława Grabowska częstowały wszystkich cukierkami, a oprawa muzyczna zapewniła atmosferę świąt. Było wesoło i rodzinnie, co widać na załączonych zdjęciach.


reklama

Mikołaj zawitał do Brzozia.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama