Zaloguj się | Rejestracja

Uczestniczka Hufca Pracy laureatką konkursu

czwartek, 22 listopada 2018 r., godz. 16:26  |  Wersja do druku

Uczestniczka Hufca Pracy w Brodnicy Patrycja Wieczyńska została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego OHP "100 bohaterów na 100-lecie niepodległości". Zadaniem konkursowym było przygotowanie projektów przedstawiających sylwetki postaci, które przyczyniły się do odzyskania niepodległości przez Polskę.Uczestnicy konkursu za pomocą prac plastycznych i biogramów przypomnieli o osobach, które na różne sposoby walczyły o odzyskanie przez Polskę niepodległości. Jury wyłoniło 24 laureatów. Ich prace zaprezentowano na wystawie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Konkurs adresowany był do wszystkich uczestników OHP. Do organizatorów wpłynęło 187 projektów z całej Polski, a ocenie poddano 149 prac spełniających wymagania regulaminu.

Praca Patrycji na temat Ignacego Łyskowskiego zajęła III miejsce w kategorii "bohaterowie małych ojczyzn". Laureaci trzech pierwszych miejsc z każdej kategorii brali udział w trzydniowym wyjeździe do Lublina, gdzie wzięli udział m.in. w warsztatach survivalowych zorganizowanych w Nasutowie i wycieczce lubelskim szlakiem niepodległościowym połączonej z grą miejską. Ostatniego dnia wyjazdu odbyła się uroczysta gala, podczas której otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny OHP "100 bohaterów na 100-lecie niepodległości":
reklama

Źródło: Anna Grążawska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama