Zaloguj się | Rejestracja

Stypendia dla prymusów

poniedziałek, 05 listopada 2018 r., godz. 10:50  |  Wersja do druku

Szkolne komisje stypendialne raz na semestr, na podstawie wyników w nauce, wyłaniają beneficjentów jednorazowej pomocy finansowej. Z tego tytułu najlepsi uczniowie odbierają listy gratulacyjne podpisane przez starostę brodnickiego, podczas specjalnej ceremonii, która w CKZiU w tym roku odbyła się w dniu 29 października.Starosta brodnicki Piotr Boiński uczestniczył w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w uroczystości wręczenia listów gratulacyjnych z tytułu uzyskania stypendiów za najlepsze wyniki w nauce przez uczniów szkoły. Ceremonia z udziałem 250 beneficjentów, ich opiekunów oraz przedstawicieli dyrekcji odbyła się 29 października w auli szkoły przy ul. Mazurskiej w Brodnicy.

- Jestem z was dumny - powiedział starosta Piotr Boiński, witając uczniów na uroczystości oraz gratulując i życząc kolejnych sukcesów w nauce. Podczas wręczenia listów, które odbyło się w asyście dyrektorów szkół CKZiU, przewodniczący Zarządu Powiatu w Brodnicy pogratulował indywidualnie każdemu ze stypendystów.

Stypendia przyznane zostały również 93 uczniom I Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy oraz 20 uczniom Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim. Uroczystości wręczenia listów gratulacyjnych uczniom obu szkół zaplanowano na czwartek, 8 listopada.


reklama

Źródło: Przemysław Majchrzak rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama