Zaloguj się | Rejestracja

Radni powiatowi otrzymali zaświadczenia

piątek, 02 listopada 2018 r., godz. 17:10  |  Wersja do druku

We wtorek, 30 października w Starostwie Powiatowym w Brodnicy spotkali się nowo wybrani radni Powiatu Brodnickiego. Z rąk Marzanny Wiśniewskiej, przewodniczącej Powiatowej Komisji Wyborczej, odebrali zaświadczenia o wyborze.Wręczenie zaświadczeń jest ostatnim aktem procedury wyborczej, o czym poinformowała sędzia Marzanna Wiśniewska, gratulując radnym uzyskania mandatów. Wskazała jednocześnie na odpowiedzialność wynikającą z roli radnego. Przypomniała też, że rada jest organem podejmującym decyzje kolegialnie.

Przewodnicząca Powiatowej Komisji Wyborczej podziękowała jej członkom za sprawne podliczenie wyników wyborów. Wskazała przy tym na rolę pracowników Starostwa Powiatowego w Brodnicy i poprosiła starostę Piotra Boińskiego o przekazanie podziękowania urzędnikom (w tym służbie informatycznej) za zaangażowanie i pełną poświęcenia pracę przy organizacji wyborów.

Zaświadczenie o wyborze do Rady Powiatu w Brodnicy VI kadencji odebrali:

przedstawiciele Polskiego Stronnictwa Ludowego:
- Piotr Boiński, Roman Pytlasiński, Piotr Burkwicz, Marek Buchalski, Ambroży Marchlewski, Anna Małkiewicz, Małgorzata Smoczyńska, Wojciech Szulc

przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości:
- Piotr Grążawski, Krzysztof Jasieniecki, Piotr Mazur, Arkadiusz Orłowski, Piotr Śliwowski

przedstawiciele KWW Społeczna Wspólnota Samorządowa:
- Mariusz Wojdyło, Tomasz Wysocki, Zdzisław Kędzia

przedstawiciele KWW Zgoda Samorządowa:
- Stanisław Kosakowski, Katarzyna Miętkiewicz

przedstawicielka KWW Postaw na Rozwój:
- Mirosława Karpowicz


reklama

Źródło: brodnica.com.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama