Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

piątek, 02 listopada 2018 r., godz. 15:57  |  Wersja do druku

Firma AGRO-BIS to profesjonalna obsługa i ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Działa na rynku od 22 lat i jest przykładem rzetelnego i fachowego podejścia do klienta. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a doradztwo ułatwia zakupy.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową, budownictwo i ogrodnictwo. Fachowa obsługa i szeroka gama produktów charakteryzuje profesjonalne podejście do klienta. Firma oferuje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego.

Jesienna oferta firmy AGRO-BIS to przede wszystkim akumulatory, ładowarki i różne prostowniki. W sprzedaży są również kable rozruchowe i przewody akumulatorowe. Poszerzono ofertę prostowników i urządzeń rozruchowych o ofertę firmy BEST. Niesprawny akumulator to według statystyk najczęstsza przyczyna awarii unieruchamiającej auto. Tymczasem baterie najbardziej psuje niedoładowanie. Dobry prostownik samochodowy pozwala uniknąć większości problemów.

W firmie można sprawdzić stary akumulator, pod kątem dalszego użytku. W swojej ofercie firma posiada akumulatory firmy Warta i AutoPart. Przed nadchodzącą zimą warto sprawdzić swój akumulator, bowiem nie zawsze potrzebna jest jego wymiana na nowy. Atrakcją jest fakt bezpłatnego wykonywania usługi. W sprzedaży jest także szeroka gama nagrzewnic gazowych, olejowych i elektrycznych. Bogata oferta promocyjna płynów i koncentratów do chłodnic, a także zimowych płynów do spryskiwaczy, pozwoli nam na spokojne eksploatowanie pojazdów.

Rozszerzyła się oferta wózków paletowych, paszowych i ręcznych pchanych, w planach jest zwiększenie oferty systemów grzewczych, do sprzedaży będzie wprowadzana tańsza marka. Wprawdzie do zimy jeszcze trochę czasu, ale w ofercie pokazały się już odśnieżarki spalinowe i elektryczne firmy Stiga, a także ręczny pług do odśnieżania i szeroka gama łopat.

Oferta AGRO-BIS-u przeznaczona jest dla każdego klienta, bowiem sprzęt i materiały oferowane są w różnych przedziałach cenowych. Nieustannie rozszerzana jest oferta odzieży roboczej, w tym kombinezonów przeciwdeszczowych w kolorach wojskowych. Zwiększony został asortyment obuwia gumowego, butów piankowych wszelkiego rodzaju, wysokich, niskich, dla leśników, dla sadowników i dla rolnictwa. Dostępna jest nie tylko odzież robocza marki Lahti Pro, jest także odzież z tańszej linii, w różnych kolorach, dla każdej grupy zawodowej. Są także kombinezony lakiernicze, fartuchy spawalnicze, kamizelki ochronne. Poszerzona została znacznie oferta rękawic roboczych.

Do sprzedaży wprowadzane są narzędzia firmy Milwaukee, która jest firmą zajmującą wysoką pozycję na rynku. Oferta Milwaukee jest dosyć szeroka i obejmuje ponad 500 różnych modeli narzędzi, do których znajduje się ponad 3500 akcesoriów. Oferta jest cały czas poszerzana. Marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Firma stawia głównie na jakość, stąd narzędzia i urządzenia, które można kupić posiadają serwis na wysokim poziomie.

Jest duży wybór szyb do ciągników, istnieje możliwość zamówienia każdego rodzaju i wymiaru. Czas oczekiwania jest krótki, a wybór ogromny. AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. Cały czas poszerzana jest oferta wykonywania zawiesi linowych, cięgieł, linek sprzęgłowych, linek hamulcowych i przewodów do klimatyzacji. Firma zakupiła następną maszynę do wykonywania przewodów hydraulicznych i maszynę do cięcia przewodów cztero, sześciooplotowych ciśnienia do 600 bar.

Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00.

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS zaprasza:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama