Zaloguj się | Rejestracja

Turniej siatkówki w Górznie

poniedziałek, 29 października 2018 r., godz. 12:00  |  Wersja do druku

W dniach 27-28 października w Górznie odbył się VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn rozlosowanych w dwóch grupach eliminacyjnych.Pierwszą grupę zdominowali ubiegłoroczni zwycięzcy samorządowcy Gminy Stare Pole, którzy zdobyli komplet punktów zwyciężając kolejno: Gminę Lubicz, Nową Wieś Lęborską, UMiG Solec Kujawski oraz Choczewo 2. Drugie miejsce w grupie zdobyła Nowa Wieś Lęborska a trzecie Choczewo 2. Czwarte miejsce zajęła Gmina Lubicz, a piąte UMiG Solec Kujawski.

W drugiej grupie najlepszym zespołem okazał się Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zdobywając komplet 12 punktów. Drugie miejsce z dorobkiem 9 pkt zdobyła Gmina Miasta Toruń, a trzecie z pięcioma punktami zajęło Choczewo 3. Na czwartym miejscu uplasowało się Choczewo 1, a na piątym UMiG Górzno. Zgodnie z regulaminem do półfinałów zakwalifikowały się trzy najlepsze drużyny z każdej grupy.

Natomiast zespoły z 4 i 5 miejsca rozegrały mecze o miejsca 7-10. W niedzielnych meczach półfinałowych padły następujące rozstrzygnięcia: Stare Pole pokonało Choczewo 3, Nowa Wieś Lęborska pokonała Gminę Miasta Toruń, a Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego pokonał Choczewo 2. Wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 2:0. Zwycięzcy pojedynków półfinałowych rozegrali mecze o miejsca 1-3 natomiast przegrani grali o mecze 4-6.

W meczach o miejsca 7-10 siatkarze z Lubicza pokonali Górzno 2:0, a Solec Kujawski wygrał z Choczewem 1. Mecz o siódme miejsce to zwycięstwo UMiG Solec Kujawski nad Gminą Lubicz 2:1. Górzno pożegnało się z turniejem zwyciężając Choczewo 1 wynikiem 2:1 zajmując dziewiąte miejsce. Czwarte miejsce w turnieju zdobyła Gmina Miasta Toruń po zwycięstwach 2:0 z Choczewem 3 i Choczewem 2.

W bratobójczym pojedynku Choczewa 2 i Choczewa 3 zanotowaliśmy wynik 2:0 dla Choczewa 2 co pozwoliło tej drużynie na zajęcie 5 miejsca. Na szóstym miejscu zostało sklasyfikowane Choczewo 3. Mecze o miejsca 1-3 klasą dla siebie był zespół Gminy Stare Pole pokonując po 2:0 Nową Wieś Lęborską oraz Urząd Marszałkowski z Torunia. Było to już piąte zwycięstwo drużyny Gminy Stare Pole w turnieju siatkarskim w Górznie.

W meczu o drugie miejsce minimalnie lepszą drużyną okazałą się Gmina Stara Wieś Lęborska pokonując 2:1 Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Trzy najlepsze drużyny tegorocznego turnieju zostały nagrodzone pucharami, a pozostałe zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki wręczone w imieniu marszałka województwa przez Burmistrza Miasta i Gminy Górzno Górzna Tomasza Kinickiego. Sponsorami tegorocznego turnieju byli: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urząd Miasta i Gminy Górzno oraz Samorząd Mieszkańców Górzna.

Jacek Warmiński

VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych:reklama

Źródło: Jacek Warmiński UMiG Górzno

VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych /fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama