Zaloguj się | Rejestracja

Koncert w Brodnicy

sobota, 06 października 2018 r., godz. 17:08  |  Wersja do druku

W piątek, 5 października w Brodnickim Domu Kultury odbył się koncert "Kraina Uśmiechu", w którym wystąpili soliści Polskiej Opery Kameralnej. Koncert poprowadził Kazimierz Kowalski - znany polski śpiewak operowy, związany z Teatrem Wielkim w Łodzi.W piątkowy wieczór 5 października w Brodnickim Domu Kultury odbył się koncert "Kraina Uśmiechu", którego organizatorem był Ryszard Bober - przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wieczór wypełniły dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej.

W programie usłyszeliśmy między innymi przeboje z takich dzieł jak "Straszny Dwór", "Halka", Księżniczka Czardasza", "Baron Cygański", "Skrzypek na Dachu". Wystąpili soliści Polskiej Opery Kameralnej: Małgorzata Kulińska, Ewa Szpakowska, Andrzej Jurkiewicz i Kazimierz Kowalski.

Ryszard Bober - organizator koncertu witając przybyłych powiedział: - Pragnę serdecznie powitać państwa i podziękować, że przyjęliście moje zaproszenie i wspólnie z nami będziecie uczestniczyć w koncercie. Wiem, że polityka ma swój kalendarz, ale ja pragnę serdecznie podziękować Państwu za te cztery lata wspólnej pracy, kiedy poprzez spotkania z państwem, poprzez wspólne rozmowy, starałem się jak najwięcej czerpać z tego i przenosić do sejmiku i tam rozwiązywać problemy naszego województwa. Nie mówię już o powiecie brodnickim, ani o pięknym mieście Brodnica, gdzie współpracując z władzą i stanowiącą i wykonawczą wiele rzeczy udało nam się zrealizować. Pragnę serdecznie powitać w sposób szczególny moich przyjaciół i kolegów, którzy tu przybyli, a także naziemny personel pana Boga w osobach wszystkich duchownych, dziękując im za duchowe wsparcie, które od was czerpałem. Życzę przyjemnego wieczoru.

Wieczór muzyczny swoją obecnością zaszczycili między innymi: poseł Zbigniew Sosnowski, starosta brodnicki Piotr Boiński, przewodniczący Rady Powiatu Roman Pytlasiński, burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz.


reklama

"Kraina Uśmiechu" - koncert w BDK:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama