Zaloguj się | Rejestracja

40-lecie matury

piątek, 05 października 2018 r., godz. 15:20  |  Wersja do druku

22 września w pensjonacie "Dworek Polski" w Chojnie, 40 lat po maturze, spotkali się absolwenci Liceum Zawodowego rocznik 1978. Przybyło 37 osób z różnych stron Polski i z zagranicy. Była to okazja do wspomnień - tych radosnych i tych smutnych.Uczestnicy zjazdu szczególnie serdecznie powitali ówczesnego dyrektora szkoły Bogdana Dynewskiego oraz wychowawcę klasy Zbigniewa Banacha. Uroczystej kolacji towarzyszyło wiele wzruszeń. Była okazja do wspomnień – zarówno radosnych, związanych z pobytem w szkole, jak i smutnych związanych z nieżyjącymi nauczycielami i kolegami.

Dla upamiętnienia tej niezwykłej uroczystości została wykonana tablica pamiątkowa, którą ufundowali: Jan Walaszek, Marian Barcz oraz Marek Matjasik. Sponsorem imprezy był również absolwent, a obecnie właściciel Masarni Brzozie, Kazimierz Leśniewski. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i przyczyniło się do umocnienia więzi pomiędzy uczestnikami. Zabawa trwała do białego rana.

Imprezę zorganizował Włodzimierz Gaca, obecnie wicedyrektor CKZiU, czyli szkoły, w której przed 40 laty zdawał maturę.

Barbara Stefańskareklama

Źródło: Barbara Stefańska

Spotkanie po 40 latach/fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama