Zaloguj się | Rejestracja

Masarnia Brzozie poleca

sobota, 08 września 2018 r., godz. 10:09  |  Wersja do druku

Masarnia Brzozie działa ponad 20 lat. Zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów do wyrobów, które są smaczne, zdrowe i świeże. Robione według tradycyjnych receptur i bez konserwantów zyskują sobie coraz szersze grono zwolenników. A kto ich jeszcze nie spróbował - niech żałuje.Masarnia w Brzoziu - to firma, która istnieje od 1991 roku. Trzech wspólników Kazimierz Leśniewski, Bogdan Biegański i Grzegorz Sobiech założyło firmę, która prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, a także produkcję wyrobów wędliniarskich. Zakład jest w pełni dostosowany do wymogów unijnych i zatrudnia 20 osób.

Specjalizuje się on w produkcji wyrobów tradycyjnych naturalnych. Starannie wyselekcjonowane mięso używane do produkcji pochodzi od rolników z ekologicznie czystych terenów powiatu brodnickiego. W długim procesie peklowania mięsa używana jest sól, majeranek, czosnek, pieprz, gorczyca, które nadają wędlinom niepowtarzalny smak i aromat.

Długotrwały proces naturalnego wędzenia drewnem olchowym i bukowym nadaje produktom niesamowitego aromatu. Każdy pamięta czasy dzieciństwa, kiedy królowały swojskie wyroby, przygotowane w tradycyjny sposób. Któż by nie chciał spróbować dzisiaj szynek i kiełbas, które przeniosą nas w tamte czasy?

W swojej ofercie firma posiada świeże mięso oraz wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Flagowymi produktami są: kiełbasa swojska pieczona, kiełbasa żywiecka, kiełbasa chłopska, szynka tradycyjna, szynka z Brzozia, kiełbasa ze spichrza, jałowcowa oraz kindziuk. Podwawelska, parówkowa, krakowska, ogonówka i kabanosy - każdy kto mieszka na terenie Pojezierza Brodnickiego powinien te wyroby kojarzyć z Masarnią Brzozie. A kto nie zna szynki z Brzozia, nie wie, co traci.

Bardzo lubiane są wędliny podrobowe - metki wiejska i łososiowa, pasztetowa i kaszanka. Szynka robiona według starych, tradycyjnych receptur, wędzona na zimno, peklowana na sucho przez 2 tygodnie, wędzona zimnym dymem stanowi rarytas, jakiego próżno szukać gdzie indziej.

Firma posiada wielu odbiorców, są wśród nich firmy, sklepy, restauracje, zajazdy i klienci indywidualni. Wyroby sprzedawane są na terenie Brodnicy i powiatu brodnickiego, ale także na terenie powiatu nowomiejskiego, rypińskiego i działdowskiego. Flagowym produktem jest kiełbasa podwawelska i szynka z Brzozia, tradycyjna z tłuszczykiem.

Każdego roku wzrasta produkcja firmy i zwiększa się ilość odbiorców. Firma współpracuje z hurtowniami i sklepami. Ceny są konkurencyjne i nie powodują pustki w portfelu. W firmę cały czas się inwestuje, jest ona nieustannie rozbudowywana. Nowa ubojnia, magazyny, nowa hala produkcyjna, wszędzie czysto i przestrzennie.

Turyści odwiedzający powiat brodnicki dobrze pamiętają smak produktów z Brzozia i często wracając wywożą do domów pokaźne siatki. Oznacza to, że doceniają smak i jakość oferowanych wyrobów, a masarnia kładzie nacisk na dobrą współpracę również z klientem indywidualnym. Wyroby Masarni Brzozie trafiają także poza granice kraju, bowiem bardzo dobrze się przechowują. Niepowtarzalny smak i aromat wyraźnie dają do zrozumienia konsumentom, że zrodził się z pasji i zamiłowania do wsi i wiejskiego jedzenia.

Źródło: Artykuł promocyjny

Wyroby Masarni Brzozie:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama