Zaloguj się | Rejestracja

BDK w Brodnicy informuje

wtorek, 04 września 2018 r., godz. 16:15  |  Wersja do druku

We wrześniu zapraszamy na seanse KINOTEKI BRODNICA. W programie między innymi znakomity horror "Ciche miejsce", w którym dialogi są na migi, a bohaterowie chodzą boso, by nie narobić hałasu. Nad horrorem rozpływają się krytycy na całym świecie - praktycznie wszystkie recenzje ma pozytywne.KINOTEKA BRODNICA wrzesień 2018

6 września, godz. 18:00
KINO (NIE) TYLKO DLA KOBIET -
DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK (115 min.)
Nowa brytyjska komedia reżysera Richarda Loncraine'a. Fabuła filmu związana jest z modnym ostatnio w brytyjskim kinie tematem starości, która okazuje się czasem aktywności, radości, drugich szans na miłość. Sandra jest szczęśliwą mężatką i obraca się wśród śmietanki towarzyskiej. Wszystko zmienia się, gdy podczas jednego z wystawnych przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Sandra z dnia na dzień traci swoje uporządkowane życie i przeprowadza się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif pod każdym względem jest jej zupełnym przeciwieństwem, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK:7 września , godz. 18:00
KINO MOCNE - CICHE MIEJSCE (90 min.)
"Ciche miejsce", to horror inny niż wszystkie. W niezwykle przemyślany sposób operuje dźwiękiem, a raczej jego brakiem. W filmie dialogi są na migi, a bohaterowie chodzą boso, by nie narobić hałasu. W post-apokaliptycznym świecie Ziemią rządzą krwiożercze potwory, wyczulone na dźwięk, które przypominają Demogorgona ze "Stranger Things". Są ślepe, ale mają ekstremalnie dobry słuch, a "widzą" za sprawą echolokacji, wydając charakterystyczne dźwięki klikania. Nie wiadomo skąd się wzięły, ale wiadomo, że jedyną szansą na przetrwanie w świecie niedalekiej przyszłości jest bezszelestne poruszanie się. Twórcą filmu jest pół-Polak, pół-Irlandczyk, John Krasinski, który zagrał również główną rolę, obok Emily Blunt. Nad horrorem rozpływają się krytycy na całym świecie - praktycznie wszystkie recenzje ma pozytywne. "To wyjątkowe dzieło! Znakomicie zagrane, ale i tak największą gwiazdą tego filmu jest cisza i to, co robi z nią kamera" - pisze sam Stephen King.

CICHE MIEJSCE:9 września, godz. 12:00
SEANS Z MAMĄ I TATĄ - COCO (130 min.)
Animacja Studia Disney/Pixar. Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi…

COCO:9 września, godz. 14:00
KINO MALUCHA - MASZA I NIEDŹWIEDŹ, MALI ODKRYWCY i inne bajeczki.
W bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ prezentujemy repertuar adresowany do dzieci w wieku szkolnym, maluszków zaś (od niemowlaka, do przedszkolaka) zapraszamy do KINA MALUCHA - w tym bloku proponujemy krótsze bajki, trwające nie dłużej, niż 10 min. jedna (czas trwania seansu nie przekroczy 45 min.), dzieci mogą siedzieć u opiekunów na kolanach, na sali włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany. Wszystko po to, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki dla najmłodszych widzów, dla których często jest to pierwsza wizyta w kinie.
Prosimy o punktualność, przypominamy też, że na salę kinową nie wnosimy jedzenia oraz picia (do dyspozycji widzów jest kawiarnia).

INFO O SEANSACH tel. +48 668 283 124
Wszystkie seanse są bezpłatne.


reklama

Źródło: Katarzyna Watkowska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama