Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Bobrowo

poniedziałek, 23 lipca 2018 r., godz. 14:37  |  Wersja do druku

W lipcu w Brudzawach i Małkach odbyły się piknik i spotkanie integracyjne. Obydwie imprezy zorganizowano w plenerze, przy świetlicach wiejskich. Na piknikach można było skosztować potraw z grilla, ciast, przygotowano konkursy i atrakcje dla dzieci. Pogoda dopisała w pełni.Mieszkańcy Brudzaw bawili się na pikniku rodzinnym zorganizowanym przez: członkinie miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, Radę Sołecką i radnego gminy Bobrowo. Wśród zaproszonych gości byli: Wójt Gminy Bobrowo Paweł Klonowski, prezes stowarzyszenia KGW Gminy Bobrowo "Kobiety z Pasją" Halina Jagieła, sołtys wsi Brudzawy Janina Tarka oraz radny Grzegorz Adamski. Zabawa odbyła się w plenerze na boisku przy świetlicy wiejskiej w Brudzawach. Na pikniku można było skosztować potraw z grilla. Panie z koła gospodyń wiejskich częstowały pysznymi ciastami domowej roboty, lodami, a także kawą, herbatą i słodkimi napojami. Dla najmłodszych był popcorn i wata cukrowa. Przygotowano wiele atrakcji w formie konkursów oraz różnych gier i zabaw. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, z których najmłodsi mieszkańcy mogli korzystać do woli. Spotkaniu towarzyszyła miła i wesoła atmosfera, a także słoneczna pogoda.

W lipcu odbyło się spotkanie integracyjne w Małkach. Organizatorami imprezy byli: wójt gminy Bobrowo, radni gminy, Koło Gospodyń Wiejskich Małki-Wymokłe, sołtysi z Radami Sołeckimi z Małk i Wymokłego oraz delegat Kujawko-Pomorskiej Izby Rolniczej. Na terenie zielonym przy świetlicy wiejskiej w Małkach pojawiły się zjeżdżalnie i dmuchane zamki, na których dzieci mogły zjeżdżać do woli i dać upust swojej energii. Można było posilić się pysznym ciastem, goframi, napojami i kiełbasą z gila. Od godziny dziewiętnastej rozpoczęła się zabawa. Frekwencja dopisała, dzieci i dorośli spędzili ten czas na świetnej zabawie oraz wymianie doświadczeń z sąsiadami i znajomymi.


reklama

Źródło: UG Bobrowo

Piknik w Brudzawach/fot. nadesłane:

Spotkanie integracyjne w Małkach/fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama