Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Świedziebnia

poniedziałek, 02 lipca 2018 r., godz. 10:27  |  Wersja do druku

W niedzielę, 1 lipca w Świedziebni odbył się XI Turniej Pamięci Zbigniewa Gontarskiego. Były zawody piłkarskie i strzeleckie, piknik rodzinny, konkursy dla dzieci i młodzieży, a także zabawa taneczna z zespołem SĄGORSI.Każdego roku, zazwyczaj w pierwszą niedzielę lipca odbywa się Turniej Gmin Pamięci Zbigniewa Gontarskiego. Zespoły z ościennych gmin zapraszane są na rozgrywki do Świedziebni. Tak było i w tym roku

Piotr Burkwicz organizator turnieju powiedział nam:
- To kolejny, XI Turniej Pamięci Zbigniewa Gontarskiego. Zbyszek Gontarski był człowiekiem, który bardzo dobrze i mądrze animował sport na naszym terenie. Był inicjatorem klubu LZS Świedziebnia, dlatego chcemy uczcić jego pamięć i jest to bodziec do tego, byśmy corocznie ten turniej robili. Pogoda dopisuje, drużyny również, mamy 10 drużyn, głównie z powiatu rypińskiego i brodnickiego. Będziemy starać się kultywować tę tradycję, bo warto. Przy zacnym sponsorowaniu wójta gminy Świedziebnia, tradycją stał się świetny posiłek dla uczestników przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Świedziebni. Panie dbają o to, by nikt głodny nie wyszedł, również kibice. Mamy głównego sponsora zarówno klubu, jak i dzisiejszego turnieju, któremu serdecznie dziękujemy - czyli Szymona Zalewskiego, Wójta Gminy Świedziebnia. Dziękujemy staroście Piotrowi Boińskiemu i wicestaroście Mariuszowi Klonowskiemu, który współorganizuje te nasze zawody. Swój wkład ma firma DOKO - Dominik Kocieniewski i oczywiście Zarząd Klubu LZS Świedziebnia, który bierze na siebie cały ciężar organizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wiele osób ma w tym swój udział, dziękujemy też kibicom za doping. Po zakończeniu turnieju i wręczeniu pucharów i nagród przenosimy imprezę do parku w Świedziebni, gdzie odbędzie się piknik rodzinny. Będą zamki, batuty, zjeżdżalnie, posiłki, baloniki dmuchane helem, jednym słowem wiele atrakcji dla dzieci. Będzie stragan odpustowy, bar, zespół SĄGORSI ze Świedziebni. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Na turnieju wystąpiło 10 drużyn piłkarskich, a wśród nich:
  • DOKO Brodnica
  • BS Brodnica
  • FC Mi Się Nie chce
  • Janowo
  • Hangar Team
  • ETOL Zasady
  • Visotec Brodnica
  • LZS Junior
  • Galacticos
  • MITO Spedycja Rypin

Rozgrywki zakończyły się wynikami:

I miejsce MITO Spedycja Rypin
II miejsce ETOL Zasady
III miejsce DOKO Brodnica

Najlepszym bramkarzem został Paweł Kozłowski z MITO Spedycja Rypin, a najlepszym zawodnikiem Mateusz Brzóska z DOKO Brodnica. Najlepszym strzelcem wybrano Wiesława Becmera.

Patronat honorowy nad imprezą objęło Starostwo Powiatowe w Brodnicy i Wójt Gminy Świedziebnia Szymon Zalewski.

reklama

Turniej Pamięci Zbigniewa Gontarskiego:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama