Zaloguj się | Rejestracja

OEE WILGA zaprasza

środa, 27 czerwca 2018 r., godz. 14:22  |  Wersja do druku

Położony wśród lasu, nad jeziorami Młyńskim i Górzno, z dala od zgiełku i cywilizacji, tworzy nietuzinkowe miejsce, w którym można odpocząć, zorganizować uroczystości, szkolenia i konferencje. Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA, bo o nim mowa, to miejsce klimatyczne, które zaprasza przez cały rok.Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA położony jest na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Ze wzgórza Bocieniec, na którym jest położony rozciąga się malowniczy widok na pobliskie jeziora rynnowe Młyńskie i Górzno i przepiękny leśny rezerwat przyrody "Szumny Zdrój".

W obiekcie znajduje się 50 miejsc noclegowych, w pokojach 1,2 i 3 osobowych. Do dyspozycji gości jest sauna, miejsce grillowe i na ognisko, położone jak cały obiekt w miejscu widokowym. Kawiarnia i restauracja z 90 miejscami zapraszają do degustacji dań przygotowanych wyłącznie na miejscu, z półproduktów dostarczanych bezpośrednio od producentów z regionu. Ośrodek należy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, której celem jest ułatwienie konsumentom i turystom odnalezienie oraz spróbowanie lokalnej i regionalnej żywności w Europie. Głównym celem regionów znajdujących się w sieci jest promocja rozwoju tradycyjnej i nowoczesnej żywności opartej na lokalnych zasobach surowców.

Jedzenie jest bardzo smaczne i domowe. W menu można znaleźć gęsinę, która od kilku lat jest promowana przez samorząd województwa. Restauracja OEE WILGA z powodzeniem serwuje czerninę z gęsiny, a także pierogi z gęsiną i z modrą kapustą, żur kujawski na gęsinie i białej kiełbasie, pieczoną gęś w żurawinie i pomarańczach. Wybór dań w menu jest ogromny. Są dania wegetariańskie, wegańskie, dania mięsne i rybne.

W ośrodku można zorganizować różnego typu imprezy okolicznościowe, począwszy od rodzinnych, poprzez firmowe, a także bale i zabawy karnawałowe. Znakomita kuchnia, sympatyczna i profesjonalna obsługa, są gwarancją udanej zabawy. Do tego dochodzą dobra muzyka, możliwość noclegu i bezpłatny parking.

W menu są różne zestawy, w zależności od tego, jaka to impreza okolicznościowa. Oferta jest różnorodna, klientom oferowane są także słodycze. Organizowane są imprezy do 30 osób w kawiarni, a w restauracji na 50-60 osób, w przypadku komunii nawet 70 osób. Wesela odbywają się w części restauracyjnej, a kawiarnia przystosowana jest do tańca.

Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699, e-mail: osrodek©wilga.turystyka.pl

Źródło: Artykuł promocyjny

OEE WILGA zaprasza:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama