Zaloguj się | Rejestracja

HIT Pomorza i Kujaw 2018

poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., godz. 11:19  |  Wersja do druku

W dniu 20 czerwca na zamku w Gniewie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i nadanie tytułów HIT 2018 najciekawszym dokonaniom gospodarczym i samorządowym z terenu województw kujawsko-pomoskiego i pomorskiego. Wśród laureatów są także firmy działające w powiecie brodnickim.Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. Kapitułę tworzą przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu.

Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. Przyjęte kryteria ocen i zasady pracy kapituły wyrównują szanse małych, średnich i dużych firm i urzędów, zespołów i poszczególnych osób. Laureaci otrzymują prawo do wykorzystywania tych symboli w obiegu gospodarczym oraz prawo do promocyjnego wykorzystywania zastrzeżonego znaku graficznego HIT.

Kapituły województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów stwierdziła, że do konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 256 zgłoszenia. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją oraz przeanalizowała sprawozdania komisji konkursowych, które wizytowały uczestników konkursu, Kapituły zakwalifikowały 55 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.

Wśród nagrodzonych znalazły się także firmy działające w powiecie brodnickim:

Hit Pomorza i Kujaw w kategorii Organizacja i Zarządzanie

Agrolok Sp. z o.o. w Golubiu-Dobrzyniu – FIRMA ROKU - za rozwój firmy AGROLOK - budowa nowego oddziału w Osieku, innowacyjną metodę pozyskiwania białka paszowego oraz działania na rzecz rozwoju samorządu.

HIT 2018 II-stopnia w kategorii Ekologia

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Brodnicy - za działania proekologiczne PEC Brodnica wpływające na jakość powietrza w Brodnicy dzięki wykonaniu systemów odpylania spalin dla kotłów w ciepłowni, wymianie kotłów miałowych na gazowe przy ul. Malickiego oraz wybudowanie układu pompowego przy ul. 3 Maja.

ZŁOTY HIT 2018 w kategorii Organizacja i Zarządzenie

Nadleśnictwo Brodnica – FIRMA ROKU - za planowane działania integracji społeczeństwa na rzecz lasu, kultywowanie tradycji łowieckich i promocja zdrowego odżywiania.

Nagrody Pozaregulaminowe

HIT PROMOCJI REGIONU 2018

Henryk Kapusta - Nadleśniczy Nadleśnictwa Brodnica za działania na rzecz promowania regionu poprzez osobiste zaangażowanie w edukacje leśną, działania integracyjne społeczności lokalnej oraz wspieranie inicjatyw społecznych.


reklama

Źródło: konkurs-hit.pl

Hity Pomorza i Kujaw/fot. brodnica.com.pl :

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama